Pirates: Tides of Fortune darmowa gra o piratach

Pirates: Tides of Fortune

Oceń grę:


Graj

Marzy Ci się życie pirata? Nie wiesz, w jaki sposób zacząć żyć tak jak chcesz i robić, co chcesz? Zagraj w grę Pirates: Tides of Fortune, a przekonasz się jak to wszystko wygląda. Pamiętaj jednak o tym, że trzeba być twardym żeby osiągnąć sukces na morzu. Słabi odpadają bardzo szybko, ale twardzi i mocni zdobywają coraz więcej i więcej.

Pirates: Tides of Fortune

W tej darmowej grze przeglądarkowej typu MMO wcielamy się w postać młodego pirata. Początki może nie są łatwe, ale na pewno warto poświęcić wiele czasu na tę rozgrywkę. Doświadczeni piraci pozwolą na korzystać ze swojej wiedzy i pod ich okiem będziemy się o wiele szybciej rozwijać. W grze stoczymy bardzo dużo bitew, ale nie tylko tym pirat żyje. Trzeba będzie zadbać o rozwój swojej wyspy poprzez zastosowanie nowych technologii pozwalających na wybudowanie między innymi takich budynków jak tartak czy gorzelnia. Piraci kochają rum i złoto, dlatego trzeba im jednego i drugiego zapewnić tyle ile jest to tylko możliwe. Jeśli nie będziemy się rozwijać i rozbudowywać to szybko padniemy łupem innego kapitana statku.

Zaczynamy grę

Pamiętaj o tym żeby zrobić bardzo dobre fortyfikacje na swojej wyspie. Musimy się bronić przed najazdami, jeśli chcesz osiągnąć jak największy sukces. Dbaj o stosunki z załogą na statku, ale również z ludźmi, którzy zostają na wyspie. Zawieraj jak najwięcej sojuszy handlowych z innymi jednostkami pływającymi. Systematycznie granie pozwoli Ci na przechodzenie kolejnych poziomów rozwoju. Gracz, który będzie najbardziej doświadczony będzie najpotężniejszym piratem na morzu. Doświadczenie potrzebne jest do zdobywania nowych technologii do budowy budynków jak i statków. Każdego dnia dostajemy specjalną nagrodę, czyli nowe plany, można je dowolnie wykorzystać, sprzedać albo zamienić.

darmowa gra o piratach

Gra Pirates: Tides of Fortune to bardzo dobra propozycja dla tych wszystkich, którzy czekają na lato żeby wreszcie pojechać nad morze. Mała namiastka tego niepowtarzalnego klimatu jest zawarte w tej grze. Zarejestrujcie się już teraz i zacznijcie toczyć bitwy ze swoimi konkurentami.

blog comments powered by Disqus