panzar graj za darmo

Panzar

Oceń grę:

Panzar 3.00/5 (60.00%) 1 ocen

Graj

Brak pieniędzy na reklamę spowodował małe zainteresowanie i niestety bardzo wielu graczy na całym świecie nie kojarzy produkcji Panzar. Do wyboru mamy kilka postaci i w zasadzie to tyle. Resztę znamy już z innych gier. Co jest ciekawe to fakt, że sama produkcja wyróżnia się nieco swoim stylem. Jako, iż producentem Panzar’a jest Rosyjska firma – możemy liczyć na nieszablonowe podejście do programowania tej gry. Fabuła jest … no właśnie. Jak jest fabuła? Na początek dostępne są plansze, na których przez określony czas drużyna musi utrzymać się w wyznaczonym polu. Walki odbywają się zatem głównie w strategicznym punkcie, który stale przechodzi z rąk do rąk. Drużyna, która pozostanie krócej na planszy po prostu przegrywa. Gra polega na rywalizacji.

Fantasy po Rosyjsku

Wiadomo, że Rosja to nie kraj, ale styl życia. Rosjanie kierują się swoimi upodobaniami, zatem nie powinien dziwić fakt, że sama gra została stworzona w nieco dziwnym stylu. Oczywiście mamy plansze, bohaterów, ale Panzar nie wciąga na długie godziny tak, jak mają to w zwyczaju inne gry. Gra posiada bardzo wiele map, które są aktualizowane zgodnie z kalendarzem rzeczywistym. Jeśli przychodzi 1 listopada, to z okazji Haloween otrzymujemy specjalną mapę. 14 lutego także możemy na nią liczyć. W grze dostępnych jest 8 postaci i każdy gracz może stworzyć 8 różnych bohaterów. Niestety, ale do rozgrywki możemy wybrać tylko jednego gracza i z ilości zgromadzonych punktów możemy go rozbudowywać. Jeśli gramy graczem A i zdobędziemy nim punkty, to nie możemy za te punkty rozbudować gracza B. Szkoda, że Rosyjska firma tak sobie zaplanowała fabułę tej gry, bowiem skutecznie odpycha to graczy od spędzenia dodatkowych godzin przed monitorem. Niestety w europejskiej wersji gry dostępnych jest tylko 20 poziomów (na 30 możliwych), co stwarza dodatkowy problem związany z balansem, bo gra jest zwyczajnie za krótka. Wielu graczy nie może rozwinąć umiejętności swoich bohaterów do maksimum i cierpi na tym nie tylko sam gracz, ale także klany z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.

Krótka opinia o Panzar:

Panzar nie jest grą wyjątkową, widowiskową oraz wciągającą. Bywa nudna, ale ma w sobie coś, co może chociaż na chwilę przyciągnąć graczy przed monitory. W kuluarach mówi się, iż producenci zamierzają wprowadzić wiele poprawek do tej gry, co niewątpliwie cieszy, bowiem zasługuje na to środowisko internetowe. Od nas ocena 7/10 za próbę stworzenia dzieła.

  • Plusy:
  • sterowanie;
  • mapy;
  • Minusy:
  • grafika oraz muzyka;
  • mało poziomów;
  • grywalność;
  • błędy.
blog comments powered by Disqus