7 sierpnia 2015

Nowe doniesienia ze świata World of Warships

Na  tegorocznym Gamescom pokazano World of Warships w ostatniej fazie beta-testów.  Twórcy zapowiedzieli też, że po oficjalnej premierze prace w zakresie wsparcia gry będą szły pełną parą. Możemy zatem spodziewać się możecie wydarzeń dla społeczności, konkursów w grze, ofert specjalnych i wielu innych rzeczy.

Wcześniej pojawiły się pewne wskazówki, ale wczoraj ogłoszono oficjalnie, że  nieudostępniona zostanie niemiecka flota, która początkowo wprowadzi niewielką, lecz istotną siłę do gry. To duet potężnych pancerników klasy Bismarck – słynny okręt Bismarck i jego siostrzana jednostka Tirpitz, „potwór z fiordów”. Zajmą one należne im miejsce na VIII poziomie, pierwszy z nich jako standardowa jednostka, natomiast drugi – jako okręt premium.

Poza tym wraz z pierwszą pełną gałęzią niemieckiej floty w październiku w grze pojawią się krążowniki. Okrętami Bismarck i Tirpitz, a także dwoma pierwszymi okrętami Hermelin i Dresden z gałęzi krążowników było można zagrać na  stoisku gry na targach Gamescom w Kolonii, w Niemczech.

blog comments powered by Disqus