darmowa gra do pobrania

Nosgoth [+18]

Kategorie: Akcji, Do pobrania, MMOrpg

Oceń grę:

Nosgoth [+18] 5.00/5 (100.00%) 1 ocen

Graj

Gra jest osadzona w uniwersum znane wszystkim graczom serii Legacy of Kain. Nazwą gry jest kraina gdzie toczy się akcja. W krainie ma miejsce bardzo brutalna wojna pomiędzy wampirami i ludźmi. Opiszcie się po którejś ze stron i walczcie do upadłego.
Walka ludzi i wampirów

Nosgoth to gra rozgrywana z perspektywy trzeciej osoby. Walki odbywają się w dwóch czteroosobowych drużynach składających się z wampirów i ludzi. Do wyboru mamy pięć klas postaci. Po stronie ludzi są to Hunter, Alchemist, Scout, Prophet, Vanguard, a po stronie wampirów: Tyrant, Reaver, Sentinel, Deceiver, Summoner.

darmowa gra mmo rpg Nosgoth

Każda w klas ma własne zdolności oraz styl walki, dzięki którym niezbędne są na polu walki. Tyrant to idealny wojownik wałczących wręcz i przyjmujący spore ilości ciosów. Reaver to specjalista w bardzo szybki atakach. Każda z klas nie tylko różni się swoimi umiejętnościami, ale również widać różnice pomiędzy wampirami i ludźmi. Ludzie są bardzo dobrzy w walkach na odległości, szybkim bieganiu, wampiry wspinają się po ścianach i szybują. To pozwala każdej z klas zaskakiwać swojego przeciwnika.

Elementy RPG

W grze najbardziej liczą się refleks, celne oko i stalowe nerwy. Bardzo istotna jest też współpraca z naszą drużyną. Nosgoth zawiera wiele elementów RPG, dzięki czemu będzie można zamaskować swoje niedoskonałości. Każda walka i mecz to kolejne punkty doświadczenia pozwalające na odblokowywanie kolejnych zdolności. Zdobywamy również złoto, za które kupimy potrzebne nam przedmioty. Im jesteśmy bardziej doświadczeni tym zdobywamy lepsze przedmioty i jeszcze skuteczniej możemy walczyć z wrogami.

Walki w grze

hordy potworów w nosgoth

Walki są zaprojektowanie w bardzo ciekawy sposób. Miłośnicy strzelania, jak i walk w wręcz znajdą tutaj coś dla siebie. W walce liczy się przede wszystkim doświadczenie jak i celne oko czy refleks. Wygrywa ten, który jest najlepszy i ma największe umiejętności. Jeśli będziemy skutecznie współpracować z drużyną to pokonamy o wiele silniejszych wrogów od siebie.

Nosgoth to gra z ciekawą grafika i bardzo dobrze zaprojektowanymi walkami. Jest to propozycja dla wszystkich osób chcących miło spędzić swój wolny czas.

blog comments powered by Disqus