2 kwietnia 2019

Najlepsze gry dla miłośników szybkich samochodów

Gry wyścigowe od lat cieszą się niezmierną wśród fanów komputerów oraz konsoli. Tego typu rozrywka dostarcza naprawdę ogromnych emocji! Masz ochotę spróbować swoich sił za kierownicą? Poznaj najlepsze tytuły dla miłośników prędkości.

Need for Speed: Payback

Need for Speed to najbardziej rozpoznawalna seria wyścigowa świata (do tej pory wydano ponad 20 tytułów!). Swoją popularność zawdzięcza głównie niepowtarzalnemu klimatowi nielegalnych rajdów ulicznych, w trakcie których nierzadko trzeba uciekać przed zbliżającą się policją. Gracze mają także możliwość bardzo szczegółowego tuningowania swoich samochodów. Fabuła Need for Speed: Payback jest oparta na losach trzech bohaterów planujących zemstę na byłej wspólniczce.

Forza Motorsport 7

Seria ściganek Forza Motorsport doczekała się już siódmej części. Producent zdążył już ogłosić plany co do premiery kolejnej, ósmej części rywalizacji, na koniec 2019 roku. Ta gra zadowoli każdego, kto kocha samochody i wszystko, co z nimi związane. Możesz w niej podszkolić swoje umiejętności, nauczyć się rożnych sztuczek, a także tuningować swoją maszynę. Bez względu na to, czy grasz na PC, Xbox One czy PS4, do gry warto podłączyć kierownicę, dzięki której emocje będą jeszcze większe. Zobaczysz, że poczujesz się tak, jakbyś prowadził prawdziwy samochód!

DiRT 4

Jeżeli szukasz gry, od której warto zacząć swoją przygodę z wyścigami, koniecznie rozważ zakup czwartej część serii DiRT. W wielu tego typu rozgrywkach próg wejścia jest bardzo wysoki. Jest to oczywiście dobra wiadomość dla starszych stażem graczy, ale osoby stawiające swoje pierwsze kroki mogą się zniechęcić. W DiRT 4 mamy do dyspozycji dwa tryby gry: bardziej realistyczny oraz nieco prostszy, rozrywkowy, przy którym można się zrelaksować na kanapie. W tej części twórcy wprowadzili wiele zróżnicowanych wyzwać od rajdów po wyścigi samochodów terenowych, minigry oraz szkółkę rajdową. Dzięki takiemu rozwiązaniu tytuł przypadnie do gustu zarówno profesjonalnym graczom, jak i osobom początkującym.

F1 2018

F1 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów wyścigów Formuły 1. Jeśli od zawsze marzyło Ci się, żeby usiąść za kierownicą bolidu i spróbować swoich sił na torze, ta rozgrywka jest stworzona dla Ciebie. Dzięki oficjalnej licencji, gracz może mierzyć się z prawdziwymi mistrzami sezonu. Najwyższej jakości grafika, sesje treningowe i wyścigi na najpopularniejszych torach świata, a także bardzo realistyczny poziom jazdy ? wszystko to gwarantuje niesamowite doznania. Tytuł dostępny jest zarówno na komputerach, jak i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Grand Theft Auto V

Seria GTA została zapoczątkowana w latach 90. Pomimo dużej brutalności i kontrowersji, każda kolejna część osiąga ogromny sukces komercyjny. Obecnie jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii na świecie. Każdorazowo gracz wciela się w rolę gangstera, który ma do wykonywania szereg misji. Mechanika rozgrywki opiera się na połączeniu gry akcji ze ściganką. Sporo tu sytuacji, w których można się wykazać swoimi umiejętnościami za kółkiem. Projektanci zadbali także o możliwość tuningowania samochodów, co jest dodatkowym smaczkiem.

blog comments powered by Disqus