My Sunny Resort wprowadza nowe meble oraz mini event

My Sunny Resort

Oceń grę:

My Sunny Resort 5.00/5 (100.00%) 7 ocen

Graj

Piasek, piękna pogoda, krystalicznie czysta woda czy można chcieć czegoś więcej? Chcesz się sprawdzić w roli menadżera własnego wczasowiska? Teraz masz szanse w tej wyjątkowej grze przeglądarkowej. Twoja rola to nie tylko zapewnienie wczasowiczom jak najlepszych warunków, ale również stworzenie i udekorowanie całego ośrodka, którym zarządzasz.

Użyj wszystkich dostępnych w grze funkcji i stwórz gościom prawdziwy raj na Ziemi, a na pewno będą bardzo zadowoleni i jeszcze zechcą tutaj wrócić.
My Sunny Resort to gra przeglądarkowa, a zatem nie potrzebujesz jej instalować na dysku swojego komputera. Potrzebny jest dostęp do szybkiego i stabilnego Internetu i można zaczynać przygodę z własnym wczasowiskiem.

Zaczynamy zabawę w My Sunny Resort

Wakacje to piękny czas, a zatem teraz bez względu na porę roku możemy się przenieść w te wyjątkowe miejsca. Jeśli czujesz się na siłach to stwórzcie własne wczasowisko nad pięknym morzem. Musisz rozbudowywać ośrodek i wprowadzać nowe atrakcje i oferty. Wszystko tylko po to żeby zachęcić jeszcze więcej osób do sprzedania tutaj wakacji. Im gości będzie więcej tym reputacja ośrodka będzie większa, a to się przełoży na ilość wczasowiczów, pieniądze i oczywiście rozwój. Pamiętaj o tym żeby rozbudowywać swoje domy i dekorować je tak żeby podobały się urlopowiczom.

wakacyjna gra My Sunny Resort

Pomoc personelu

Sami nie dacie rady zrobić wszystkiego, dlatego bardzo ważny jest w grze personel. To właśnie Ci zaufani ludzie pomogą Wam zadbać o ośrodek wczasowy. Zadowolenie gości jest najważniejsze, dlatego trzeba zrobić wszystko żeby wczasowicze chcieli do naszego ośrodka chcieli wracać. Na pewno pyszne jedzenie w restauracji jak i luksusowe warunki w bungalowach przyczynią się do tego. Goście mają wiele pytań i personel powinien znać na nie odpowiedzi. Może to by porada gdzie wywołać zdjęcia albo gdzie spędzić romantycznie czas. Zdobywanie kolejnych szczebli kariery daje możliwość otwarcia kolejnych ośrodków w jeszcze bardziej egzotycznych miejscach.

My Sunny Resort kod bonusowy

YOUR-FREE-CODE – Kod bonusowy na 3.000 hotelowych dolarów, zamek z piasku i złoty booster.

Gra My Sunny Resort to interesująca propozycja dla tych wszystkich, którzy już teraz tęsknią za ciepłem i wakacyjnym klimatem. Z tą grą czas będzie upływał o wiele, wiele szybciej.blog comments powered by Disqus