my hospital

Oceń grę:

My Hospital 3.33/5 (66.67%) 3 ocen

My Hospital to gra polskiego studia Cherrypick Games. To doskonały symulator szpitala – gra strategiczna i ekonomiczna, utrzymana w prześmiewczych klientach. Będziesz rozbudowywał swoją placówkę leczniczą, leczył nowych pacjentów i ich wymyślne choroby oraz weźmiesz udział w konkursie na najlepszy szpital w internecie.

My Hospital – dla gra dorosłych i dla dzieci

My Hospital to gra dla młodszych i starszych graczy – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Kolorowa oprawa i masa dobrego humoru oraz walory edukacyjne szczególnie przypadną do gusty tym młodszym graczom. Starsi odnajdą tutaj coś więcej – to gra tak podoba to hitów z naszego dzieciństwa. Grając w My Hospital znów poczuć można ten klimaty dawnych lat. Pamiętacie takie hity jak RolleCoaster Tycoon, Pizza Syndicate czy Theme Hospital? My Hospital to duchowy następca tych tytułów, teraz dostępny na urządzenia z systemem Android i iOS. Dlaczego powinniście sprawdzić ten symulator szpitalnego życia? Powodów jest wiele, a można zaliczyć do nich chociażby to, że:

  • gra jest całkowicie po polsku;
  • prezentuje nowatorskie podejście do tematu i gier strategiczno-ekonomicznych;
  • jest całkowicie darmowa i ma możliwość wyłączenia mikropłatności.

my hospital na pc po polsku

Dołącz do szerokiego grona wielbicieli My Hospital na całym świecie, dbaj o pacjentów i buduj swoją placówkę, aby udowodnić znajomym, że to właśnie Wasz projekt zasługuje na miano najlepszego w internecie.

My Hospital – od zera do bohatera

Tak jak przystało na tego typu tytuły, również i w My Hospital zaczynamy prawie z pustymi rękami. Pusty szpital przerodzi się jednak w doskonale działającą placówkę medyczną, która dziennie leczy dziesiątki pacjentów. Jak to zrobić? Zobaczysz już na samym początku – twórcy zaserwowali nam prosty i przyjemny samouczek, który sprawnie uczy zasad gry.
W grze chodzi o to, aby rozbudować swój szpital. Ważnym elementem jest również produkcja leków, które są niezbędne do leczenia pacjentów. Nie zabrakło też elementów dekoracyjnych, które sprawią, że pacjenci lepiej poczują się Twojej w placówce. Gotowymi projektami możesz dzielić się swoimi znajomymi a w końcu, brać udział w konkursie o miano najlepszego szpitala!

blog comments powered by Disqus