Miramagia

Miramagia

Kategorie: Symulatory

Oceń grę:

Miramagia 5.00/5 (100.00%) 2 ocen

Graj

Gry farmerskie są znane od wielu lat i robią ogromną furorę. Nie ma co się temu dziwić, wszak są bardzo wciągające, a na dodatek oferują mnóstwo możliwości. Miramagia zasłynęła ze wspaniałego interfejsu, a dzięki kapitalnym dodatkom w postaci rankingów oraz klasyfikacji możemy tą grę uznać za jedną z najlepszych w latach 2010 – 2014. Miramagia to nowy wymiar „farmerki”. Dzięki odpowiednio stonowanej oprawie graficznej i całkiem ciekawej muzyce sprawia wrażenie produktu skończonego. Lubicie hodować zwierzęta oraz rośliny? Jeśli tak, to pokochacie Miramagię.

Miasto, wieś, mili ludzie i magia!

Miramagia to nie tylko gra, gdzie możemy chować zwierzęta lub rośliny. To przede wszystkim platforma społecznościowa dzięki której możemy poznać bardzo wielu ciekawych ludzi. Gracze z całego świata wymieniają się opiniami a także dokonują transakcji, które zawsze zadowalają obydwie strony. Celem gry jest oczywiście hodowla roślin oraz zwierząt, ale przede wszystkim rozwijanie samego bohatera. Wcielamy się w postać magika lub czarodzieja i zaczynamy przygodę. Szamani, Druidy, Magicy lub Czarodzieje to postacie z którymi będziemy robić interesy. Dzięki wspaniałemu interfejsowi sama jest jest niezwykle ciekawa oraz wciągająca. Pniemy się w rankingach, a dzięki wysokim pozycjom możemy negocjować wyższe ceny za swoje towary.

Dla dzieci? Niekoniecznie

Wielu graczy uważa, że Miramagia jest grą dla dzieci, choć w rzeczywistości tak nie jest. To bardzo ciekawa propozycja dla osób dorosłych, którzy chcą jeszcze powrócić do wspaniałych czasów z dzieciństwa. Miramagia skupia w sobie bardzo wiele ciekawostek. Możemy poznawać swoje okolice, a także brać udział w skomplikowanych misjach. Podczas gry ważny jest zmysł taktyczny, który będzie nam potrzebny do odniesienia sukcesu.

Filarem tej wspaniałej gry jest komunikacja. Już po zalogowaniu się do świata Miramagii przyjdzie nam rozmawiać z wieloma graczami i to tylko od nas zależy, czy zrobimy z nimi dobry interes, czy zostaniemy zlekceważeni. Gra posiada wiele atutów, a jednym z najważniejszych jest zdecydowanie grafika i muzyka, które nie tylko umilają całą grę, ale przede wszystkim poprawiają nastrój. Jeśli do tej pory nie znaleźliście gry, która potrafi Was wprowadzić w stan zadowolenia, to Miramagia z pewnością tego dokona.

Krótka opinia:

Miramagia sama w sobie jest magiczna. Po zalogowaniu się na serwerze bierzemy udział we wspaniałej zabawie, która zawsze przyprawia nas o uśmiech. Interfejs całej gry jest bardzo dobrze dopracowany. Muzyka jest delikatna, a grafika nie skomplikowana, dzięki czemu cała zabawa jest przednia. Wielu redaktorów, którzy do tej pory napisali recenzję tej gry zapomniało, że jest ona przeznaczona głównie dla osób w wieku 18-30 lat, a nie dzieci lub dziadków. Zmysł taktyczny oraz smykałka do robienia interesów ma tutaj ogromne znaczenie i może się przyczynić do tego, iż Miramagia stanie się pierwszą stroną, którą uruchomimy zaraz po włączeniu komputera. Gra zasługuje na notę maksymalną, czyli 10/10.

  • Plusy:
  • grafika;
  • muzyka;
  • interfejs;
  • fabuła;
  • możliwość rozwoju bohatera.
  • Minusy:
  • sterowanie.
blog comments powered by Disqus