darmowa gra metin 2

Metin 2

Kategorie: Do pobrania, MMOrpg

Oceń grę:

Metin 2 3.50/5 (70.00%) 4 ocen

Graj

Mało jest takich gier w sieci, w którą każdy grał. Metin 2 charakteryzuje się ogromną popularnością i mimo, że w naszej ocenie jest grą nieco przecenianą, to jednak warto zaznajomić się z tym tytułem chociażby po to, aby przypomnieć sobie co było na topie jeszcze kilka lat temu. Program osadzono w dosyć typowych dla wschodnich gier RPG realiach fantasy, zręcznie łączących orientalny mistycyzm z fantastycznym światem przedstawionym, pełnym magii i demonów. Do niedawna światem rządziło samodzielne imperium, jednak teraz nadszedł czas rozłamu. Deszcz meteorytów zniszczył dosłownie wszystko i w rękach graczy znalazł się los całego przedstawionego tam świata. Do wyboru mamy cztery postacie. Każda z nich posiada inną charakterystykę, dzięki czemu gra naprawdę jest bardzo ciekawa. Od samego początku czekają nas misje, ale nie będziemy w nich osamotnieni – samouczek pomoże nam zapoznać się ze światem Metina.

Fabuła? Lej dziada po mordzie!

Na czym konkretnie polega fabuła Metina? Oczywiście na niszczeniu swoich wrogów. Przechadzamy się po świecie i zabijamy wszelkiego rodzaju potwory i zwierzęta. Im więcej zwierzyny ubijemy, tym więcej punktów będziemy mogli zdobyć. Podobnie jak w przypadku innych produkcji, Metin działa na zasadzie walka – rozwój. Im więcej potworów zabijemy, tym wyższy osiągamy level a co za tym idzie, otrzymujemy dostęp do ciekawego ekwipunku, którego nie może nam zabraknąć podczas zabawy. Cechą charakterystyczną Metin2 jest bardzo gęste rozmieszczenie mobów, co związane jest ze sposobem walki, a styli mamy bardzo wiele. Popularne są „combo” czyli całe serie wyprowadzanych ciosów lub strzałów. Najlepsi gracze potrafią dzięki jednej serii wystrzałów zabić nawet kilkunastu wrogów. Gra umożliwia nam dołączenie do Gildii. Możemy także stworzyć własną. Warto zainteresować się innymi graczami, bowiem mogą oni nam skutecznie pomóc się rozwijać. Dzięki znajomościom szybko dojdziemy do wniosku, że samemu jest nieco nudno.

Stare, ale jare!

Metin 2 jest grą ponadczasową i kultową. Codziennie miliony graczy walczy przeciwko wrogom, aby podnosić swoje umiejętności i zdobywać coraz to lepsze bronie. Podczas gry oczywiście nadejdą momenty, gdy zaczniemy się nudzić, ale tak jest wszędzie – nie ma gry doskonałej. Bardzo istotny jest fakt, że Metin jest ciągle rozwijany, czyli aktualizowany. Producenci zadbali również o grafikę, która była już trzykrotnie zmieniana i aktualizowana. Plus dla Metina.

Krótka opinia o Metin 2:

Metina zna każdy i każdy w niego pewnie grał. Warto przypomnieć sobie ten produkt, bo jest warty uwagi. Ciekawa fabuła, bardzo dużo możliwości samorozwoju. Od nas ocena 7/10, ponieważ produkcje lepsze już powstały, ale klasyce należą się ukłony.

  • Plusy:
  • grywalność;
  • sterowanie;
  • mapy;
  • różnorodność zagrożeń;
  • samouczek.
  • Minusy:
  • grafika;
  • muzyka;
  • Metin już tak nie rajcuje co kiedyś.
blog comments powered by Disqus