darmowa gra przeglądarkowa margonem

Margonem

Oceń grę:

Margonem 4.50/5 (90.00%) 2 ocen

Graj

Margonem to działająca w przeglądarce gra MMORPG, która została stworzona przez polskie studio deweloperskie – Garmory Games Studios. Tytuł przenosi nas do klasycznego świata fantasy.

Rozpocznij epicką przygodę!

Margonem oferuje duży i ciągle aktualizowany świat fantasy. Przedstawia on krajobraz spustoszony przez Wojny Magów. Gracze wcielają się w poszukiwacza przygód. Nim jednak wyruszą na szlak, muszą określić swoją profesję. Do wyboru jest między innymi wojownik, paladyn, łowca, mag, tancerz ostrzy oraz tropiciel.

mapa w grze

Każda z tych postaci charakteryzuje się unikalnymi zdolnościami i umiejętnościami, które może wykorzystać podczas walki. Dzięki temu rozgrywka różni się w zależności od tego, na kogo się zdecydujemy.

Rozwój statystyk postaci zachodzi w Margonem w sposób automatyczny. Gra podczas awansu na wyższy poziom sama przydziela punkty siły, zręczności czy intelektu.

Walcz i wykonuj zadania w Margonem

Margonem jest typowym przedstawicielem gier MMORPG, dlatego też główną atrakcją jest tu walka z przeciwnikami, jak również wykonywanie różnorodnych zadań. Te ostatnie można podzielić na proste, jak przyniesienie kilku przedmiotów tego samego typu oraz zaawansowane, które wymagają nieco więcej wysiłku.

Zobacz gry podobne do margonem

Gracze mogą walczyć z wrogami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, jak również z żywymi przeciwnikami. Świat gry jest podzielony na dwa sektory. Część lokacji pozwala na walkę z innymi graczami tylko po uprzedniej zgodzie obu stron. W przypadku stref PvP każdy może zostać zaatakowany przez inne osoby.

Współpracuj z innymi

Margonem oferuje również rozbudowane opcje interakcji z innymi graczami. Oprócz walki, mogą oni łączyć się w gildie i razem wykonywać trudniejsze zadania. Dostępny jest także czat, na którym wymienić można opinie na wybrany temat.

handel w margonem

Gra charakteryzuje się również rozbudowanym systemem handlu, który umożliwia sprzedaż i zakup przedmiotów od mieszkańców świata, jak również od żywych graczy. Nie zabrakło także domu aukcyjnego.

blog comments powered by Disqus