łowcy zombie apokalipsa - darmowa gra o zombie

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Oceń grę:

Łowcy Zombi: Apokalipsa 4.40/5 (88.00%) 5 ocen

Graj

Jeżeli szukacie dobrej gry RPG i lubicie zombie ? Łowcy Zombi: Apokalipsa to doskonała gra dla Was! Tym bardziej, że jest dostępna na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. Wcielicie się w niej w postać łowcy, którego głównym zadaniem jest przetrwanie i obrona bliskich.

Łowcy Zombi: Apokalipsa ? staw czoło wrogom

Łowcy Zombi: Apokalipsa nie należy do łatwych gier, a pokonywanie coraz to nowych przeciwników stanowili nie lada wyzwanie, sprawia jednak olbrzymią frajdę. W grze zmierzymy się nie tylko z tytułowymi umarłymi, ale także wyznawcami kultu śmierci oraz członkami złej organizacji SIRUS ? która to, zdaje się, stoi za całym zamieszaniem.
łowca zombie

Jako gracze, zostaniemy przeniesieni do samego centrum Nowego Jorku, które zostało opanowane przez zarazę. Przeżycie w tym złowrogim świecie nie jest proste, dlatego gracz będzie musiał wstąpić do gangu i zawiązać nowe sojusze. Twoim celem będzie zdobywanie pożywienia, broni oraz innych surowców, które ułatwią przetrwanie.

lowcy-zombie-2

Stań się łowcą

Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowa gra z gatunku RPG, dostępna na przeglądarki internetowe. Jak przystało na ten gatunek, nie zabraknie tutaj rozbudowy postaci, ulepszania ekwipunku i zdobywania potężnych przedmiotów. Wszystko po to, aby stać się jeszcze silniejszym i móc stawić czoła wrogom, nie tylko w trybie fabularnym, ale również innym graczom w trybie PvP.
Jak się pewnie domyślacie, czeka na Was pełno interesujących misji, które pozwolą Wam poznać fabułę gry oraz całe mnóstwo dodatkowych zadań, pozwalających na rozbudowę postaci. W grze mamy wiele możliwości. Oczywiście cały czas mamy kontakt z innymi graczami poprzez wewnętrzną pocztę gry, forum czy czat.

To gra naprawdę warta polecenia. Jest darmowa, nie wymaga rejestracji, a system mikropłatności nie przeszkadza w zabawie. Zostań łowcą już dziś i powstrzymaj złowrogą organizację! Takiej gry RPG jeszcze nie było.

Kod na darmowe 100 monet ważny do 20.11.2016:
kod rabatowy do gry łowcy zombi 100 monet

blog comments powered by Disqus