My Little Farmies

Oceń grę:

My Little Farmies 4.33/5 (86.67%) 3 ocen

Graj

Gry farmerskie cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nie może zatem dziwić fakt, że bardzo wiele osób spędza długie godziny na sadzeniu roślinek i ich sprzedaży. Brak podatków, brak problemów, czysta zabawa – My Little Farmies to majstersztyk w najlepszym tego słowa znaczeniu. Odkąd w Polsce pojawił się trend na gry farmerskie, internauci pokochali ten sposób zabawy. Czy jesteście gotowi na otworzenie swojego własnego chlewiku? A może chcecie zarobić troszkę pieniędzy na sprzedaży swoich ziół oraz zbóż? Jeśli tak, to zacznijmy grę!

Zaczynamy jako mali rolnicy. Posiadamy niewielkie terytorium, gdzie możemy sadzić rośliny. Z czasem wyznaczamy sobie trasy w okół własnych pól a w miarę rozwoju rozgrywki bierzemy się za hodowlę zwierząt. Zabawa jest przednia i wciąga nie na kilka dni, ale długie miesiące. Jeśli pracujecie w sporej firmie na stanowisku informatyka, to zapewne macie sporo wolnego czasu. Zajmijcie się zatem hodowlą, bo jest naprawdę dochodowa! Wracając do początku. Po zalogowaniu się do gry zastaniemy piękny widok rosnących roślinek. Sami nie posiadamy zbyt wiele przestrzeni, ale starczy nam ona to rozpoczęcia gry. Już po dwóch, trzech dniach grania możemy sobie zakupić kolejną farmę, gdzie znów zajmujemy się sadzeniem oraz zbieraniem naszych dóbr. Wszelkie produkty możemy bez problemu sprzedać na targu, lub dogadać się z innymi graczami i to właśnie im wcisnąć nasz produkt. Opcji jest bardzo wiele co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że gry tego typu są bardzo rozbudowane i nieskończenie ciekawe.

Duma – poczuj ją!

W trakcie rozwoju wydarzeń będziemy już coraz bardziej wkręceni w świat wirtualnej rozrywki. Po kilku tygodniach nasza farma zaczyna wyglądać imponująco i siedząc dumni przed komputerem możemy zacząć obracać naprawdę sporymi pieniędzmi. Dlaczego sprzedaż produktów będzie tak prosta? Ponieważ miliony graczy z całego świata potrzebuje roślin, produktów zwierzęcych czy drewna do wykonywania poszczególnych misji. Dzięki wykonywaniom misji możemy otrzymać ciekawe gadżety, dodatki oraz przede wszystkim gotówkę. Ze wszystkich wyprodukowanych roślin można tworzyć produkty żywnościowe. Ze śliwek zrobimy sok, ze zboża mąkę, a z mąki chleb. Opcji jest bardzo wiele i tylko od gracza zależy, co będzie robił, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Nudy? Zapomnij!

Mimo, że jest to gra farmerska, która pochłania wiele godzin, to nie nudzi. Mało jest takich gier, w które można trzaskać godzinami a one nadal będą ciekawe oraz przyciągające. My little farmies to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą grać w tą jedną, ulubioną grę, która codziennie będzie tak samo dynamiczna i będzie oferować nowości poprzez aktualizację, dodatki i pluginy.

Gra otrzymuje notę 10/10, ponieważ jest dopracowana w każdym calu. Oferuje długie tygodnie bardzo dobrej zabawy i nie nudzi. Mnóstwo nowości, ciekawi gracze, zmysł taktyczny – od rolnika do biznesmena w krótkim czasie!

  • Plusy:
  • grafika;
  • muzyka;
  • sterowanie;
  • interfejs;
  •  przemyślana fabuła;
  • wielostopniowość.
  • Minusy:
  • po … roku gra nudzi.
blog comments powered by Disqus