26 marca 2016

Lineage 2 zamyka niektóre serwery

Zdarza się najlepszym, cóż począć? To było do przewidzenia. Lineage 2 od jakiegoś czasu nie ma się najlepiej i pewnie już nigdy nie wróci do czasów swojej świetności. Jakiś czas temu firma ogłosiła wydanie nowego dodatku. W Infinite Odyssey zobaczymy nowe mapy, bossów, rajdy i umiejętności. Premiera nie jest jeszcze znana, ale spekuluje się o maju.

Dziś jednak firma ogłosiła, że zamyka kolejne serwery.  W zasadzie nie zamyka a je łączy, ma to na celu połączenie graczy w większe grupy i ożywienie świata. Nawet żywe legendy dopada czasem „mały” kryzys, który wymusza połączenie serwerów w celu poprawy populacji. Amerykańska-globalna wersja gry [www.linage2.com] pozbędzie się wkrótce trzech swoich światów, będą to Shilen, Magmeld oraz Bartz. Wszystkie postacie zostaną przeniesione na nowo utworzony serwer o nazwie Freya i tam właśnie będą kontynuować swoją przygodę. Tym spsoobem liczna wszystkich serwerów zostanie ograniczona do czterech. Ma to się stać 13 kwietnia.

Lineage 2 to bardzo ceniona i popularna gra MMORPG, która zyskała wielu fanów dzięki bogatemu światu fantasy, pełnego ludzi, krasnoludów i elfów oraz dzięki znakomitemu systemowi walki i rozwoju postaci.  W grudniu 2011 roku gra przeszła na model free to play.

blog comments powered by Disqus