liga aniołów 2

Liga Aniołów 2

Oceń grę:

Liga Aniołów 2 4.64/5 (92.81%) 64 ocen

Graj

Liga Aniołów (League of Angels) to przeglądarkowa gra MMORPG utrzymana w charakterystycznym azjatyckim stylu. Za tytuł odpowiedzialne jest studio GTArcade, należące do koncernu Youzu Games – światowego potentata gier sieciowych.

Świat aniołów

Rozgrywka toczy się w pięknym świecie, który od zarania dziejów był miejscem spokojnym i bezpiecznym dla jego mieszkańców. Było to możliwe dzięki Lidze, w skład której wchodziły potężne istoty stojące na straży porządku i ładu. Ze względu na swój charakter niektórzy zwykli nazywać ich aniołami.

liga aniołów 2

Sielanka nie trwała jednak wiecznie. Zły Suurde postanowił odebrać aniołom ich moc i powoli rozpoczął eksterminację spokojnej krainy. W obronie niewinnych stworzeń stanęli ludzie. W jednego ze śmiałków wciela się gracz.

Stwórz swojego bohatera w grze Liga Aniołów

Każdy z graczy na samym początku musi stworzyć swojego bohatera, wybierając spośród trzech klas – wojownika, łucznika oraz maga. Pierwsze minuty rozgrywki to swego rodzaju samouczek, który wyjaśnia wszystkie mechanizmy rządzące grą. Chwilę później stajemy przed w pełni otwartym światem, a naszym zadaniem będzie wykonywanie kolejnych misji fabularnych.

fabuła w grze league of angels

Gracz podczas przygody napotka mnóstwo innych postaci, które będzie mógł przyłączyć do swojej drużyny. Dzięki temu będzie mógł walczyć z bardziej wymagającymi przeciwnikami. Potyczki odbywają się w trybie turowym, a nagrodą za wygranie pojedynku jest złoto i doświadczenie, za które rozwijamy naszą postać i kupujemy nowe elementy wyposażenia.

Walcz tak, jak chcesz

Liga Aniołów oferuje kilka trybów rozgrywki, dzięki czemu gracze mogą wybrać ten, który pasuje im najbardziej. Oprócz standardowej walki PvE (gracz kontra potwory), dostępne są różnorakie tryby PvP (gracz kontra gracz). Nic nie stoi również na przeszkodzie, by połączyć siły z innymi bohaterami i wspólnie stanąć przeciwko potężnym wrogom.

Znakomita oprawa

Liga Aniołów wyróżnia się pod jeszcze jednym względem – oprawy. Twórcy zdecydowali się na ręcznie rysowaną grafikę, dzięki czemu gra zostawia daleko w tyle inne przeglądarkowe tytuły. Całości dopełnia odpowiednio dobrana ścieżka dźwiękowa, która idealnie wpisuje się w azjatycki klimat.

Wszystko to sprawia, że w Ligę Aniołów po prostu trzeba zagrać!

blog comments powered by Disqus