legion śmierci gra - logowanie

Legion Śmierci

Oceń grę:

Legion Śmierci 5.00/5 (100.00%) 1 ocen

Graj

Legion Śmierci to darmowa gra RPG w całości rozgrywająca się w przeglądarce. Gracz obejmuje kontrolę nad bohaterem, który wraz z towarzyszami musi obronić swój świat przed hordą nieumarłych.
Legion Śmierci to wciągająca gra przeglądarkowa rozgrywająca się w typowym świecie fantasy, w którym od zarania dziejów ścierały się ze sobą rasy ludzi i orków. W obliczu armii nieumarłych, która nawiedziła krainę, muszą oni zakopać topór wojenny i razem stanąć przeciwko nowemu zagrożeniu.

legion śmierci logowanie do gry - login

Mieczem, łukiem i magią

Jak na rasowego cRPG-a przystało, gracze mogą wybrać jedną z trzech charakterystycznych klas postaci – potężnego wojownika, zręcznego łucznika lub inteligentnego maga. Rozgrywka każdą z tych postaci różni się od siebie, a poszczególne klasy uzupełniają się w boju. Współpraca z innymi graczami jest wręcz obowiązkowa, jeżeli chcemy pokonać silniejszych przeciwników.

wybór postaci w grze legion śmierci

Wraz z kolejnymi potyczkami postać kontrolowana przez gracza otrzymuje doświadczenie i awansuje na wyższe poziomy, zdobywając tym samym unikalne umiejętności. Każdy gracz może dodatkowo zdobyć specjalnego wierzchowca, a jest nim zarówno rumak, lew jak i kodo.

potyczki w grze

Baza wypadowa

Bazą wypadkową każdego gracza jest specjalna twierdza, którą można dowolnie rozwijać, wyposażając ją w kolejne sklepy czy też umocnienia. To właśnie tutaj za zarobione złoto zakupić można lepszy ekwipunek, a w wolnej chwili podjąć się trudnego wyzwania, na końcu którego czeka na nas nagroda. W mieście znaleźć można tawernę, a nawet kuźnię, w której usprawnimy już posiadany ekwipunek i stworzymy nowe, potężne przedmioty.

baza wypadowa

Gra stawia przed nami coraz trudniejsze zadania. Dlatego też w mieście spotkać można innych graczy, z którymi ramię w ramię ruszymy w bój. Drużynę należy jednak dobierać rozważnie – co nam po czterech wojownikach, gdy nie są wspierani przez maga i łucznika? Za wykonywanie zadań otrzymać można doświadczenie, złoto, a także cenne przedmioty.

Wstąp do gildii!

Legion Śmierci to nie tylko wyprawy przeciwko oponentom kontrolowanym przez sztuczną inteligencję. Gra oferuje również kilka trybów PvP, w których zetrzemy się z innymi graczami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przelać krew na arenie i jako jedyny zejść z niej żywym. Najdzielniejsi bohaterowie mogą również wziąć udział w szturmie na twierdzę kontrolowaną przez przeciwnika. Dla najwytrwalszych pozostają wojny klanowe, gdzie na szali stawia się honor całej gildii.

Jak w każdej grze sieciowej, także i tu ważny jest aspekt społecznościowy. Podczas przemierzania świata napotkamy innych bohaterów i nawiążemy z nimi bliższe relacje. Grupka znajomych może natomiast założyć własną gildię i spróbować zawładnąć całą okolicą, siejąc postrach wśród wszystkich, którzy się sprzeciwią.

Graj po polsku w Legion Śmierci

Gra, choć uruchamiana w całości w przeglądarce, oferuje kolorową i klimatyczną grafikę, nieco nawiązującą swoim stylem do Japonii, co można również wyczuć w oprawie dźwiękowej. Warto zaznaczyć, że gra jest w całości przetłumaczona na język polski. Dzięki temu nikt nie będzie miał problemu, by stać się jednym z najlepszych wojowników.

blog comments powered by Disqus