legends of honor - darmowa gra przeglądarkowa od goodgame

Legends of Honor

Oceń grę:

Legends of Honor 4.00/5 (80.00%) 19 ocen

Graj

Legends of Honor to osadzona w średniowieczu gra strategiczna, pozwalająca wcielić się we władcę, którego zadaniem jest rozwój własnego zamku i podbój okolicznych terenów. Za tytuł odpowiedzialne jest doświadczone studio deweloperskie Goodgame, znane przede wszystkim z Goodgame Empire.

Dołącz do epickiej przygody

Legends of Honor łączy w sobie elementy charakterystyczne dla typowej gry strategicznej z potyczkami, w których każdy ułamek sekundy może decydować o naszym losie. Tytuł testuje nie tylko naszą zdolność logicznego myślenia, ale również sposób reakcji w sytuacjach kryzysowych.

rozbudowa zamku

Jednym z najważniejszych elementów gry jest rozbudowa własnego zamku. Stawianie nowych budowli pozwala na rekrutowanie coraz to lepszych oddziałów czy chociażby poprawia naszą sytuację ekonomiczną. Odpowiednie zarządzanie tymi elementami to przepis na sukces.

Walcz o sławę i honor

W Legends of Honor do walki posyłamy nie tylko nasze oddziały. Gra umożliwia nam bezpośrednie wzięcie udziału w pojedynku. Każdego gracza reprezentuje bowiem specjalny bohater, odznaczający się unikalnymi umiejętnościami i większą wytrzymałością. To właśnie on inspiruje całe armie do zwycięstwa.

zakończona bitwa

Legends of Honor stawia przede wszystkim na strategów, którzy potrafią odpowiednio wykorzystać uwarunkowania terenu. To, gdzie umieścimy nasze wojska przed bitwą, może mieć niebagatelny wpływ na jej przebieg.

Przemierzaj malownicze krainy

Lasy, góry czy sięgające po horyzont łąki – wszystkie te krainy można swobodnie przemierzać w poszukiwaniu przygód, przeciwników do bitki i skarbów, które dadzą nam wymierną przewagę nad przeciwnikiem. Nie można również zapominać o rozbudowanej dyplomacji i łączeniu się w sojusze. Dzięki odpowiedniej współpracy z innymi graczami nie tylko unikniemy niepotrzebnych konfliktów, ale również zapanujemy nad większym obszarem. To, jak potoczy się twoja przygoda, zależy wyłącznie od ciebie.

blog comments powered by Disqus