klondike

Klondike

Oceń grę:

Klondike 3.00/5 (60.00%) 2 ocen

Graj

Pora wyruszyć na ekspedycję! Zagraj już dziś w rewelacyjną grę przygodową MMO – Klondike, dostępną za darmo na przeglądarki internetowe na klondikegra.pl! W tej grze będziesz przemierzał mroźne i niebezpieczne krainy, rozbudowywał swoją osadę i w miarę postępów brał udział w nowych ekspedycjach.

Zagraj w grę przeglądarkową Klondike

Klondike to gra łącząca w sobie wiele gatunków. Wprawieni gracze znajdą tutaj elementy gry przygodowej, strategicznej, MMO i ekonomicznej. Takiej mieszanki wybuchowej nie było już dawno! Wejdź to świata Klondike i przekonaj się sam.
Jeśli tak jak i my, lubisz:

  • kolorową i bajkową grafikę;
  • intuicyjne i przyjazne sterowanie;
  • doskonałą zabawę przez długie godziny;
  • darmowy system rozgrywki bez męczących mikropłatności;
  • codzienne wyzwania;
  • niepowtarzalny klimat;
  • integrację z innymi graczami;
  • rozbudowa rozgrywkę.

To właśnie gra dla Ciebie! Nie ma na co czekać – załóż darmowe konto i niech rozpocznie się Twoja przygoda.

klondike

Klondike – i Ty możesz zostać poszukiwaczem złota

Zapewne nie raz słyszałeś historie o poszukiwaczach skarbów? Teraz i Ty możesz zostać jednym z nich. W grze wcielasz się w postać młodzieńca, który pragnie odszukać swojego ojca. Pech chciał, że ten zaginał w bardzo nieprzyjaznej krajnie – mroźnej Alasce. Aby go odszukać, będziesz musiał stawić czoło licznym niebezpieczeństwom.

Jeśli nie odstraszył Cię ten opis to czeka na Ciebie cała masa doskonałej zabawy. Jako początkujący poszukiwacz złota i przygód nie masz za wiele, ale szybko to się to zmieni. Pomogą Ci komputerowi pomocnicy – Eskimosi, oraz inni gracze – przyjaciele, których możesz zachęcić do wspólnej zabawy.

Codzienne misje polegają na zbieraniu cennych przymiotów i sprzedaży, a za zarobione pieniądze będziesz mógł rozwinąć swoją osadę, budując na przykład hotele dla nowych pracowników i nowe zakłady pracy.

Kiedy już osiągniesz odpowiednim poziom, gra da Ci możliwość brania udziału w przeróżnych misjach i ekspedycjach. Kto wie, może któraś z nich prowadzi bezpośrednio do zaginionego ojca naszego bohatera?

blog comments powered by Disqus