jungle wars beta

Jungle Wars – zostań królem dżungli

Oceń grę:

Jungle Wars – zostań królem dżungli 4.74/5 (94.74%) 19 ocen

Graj

Jeśli chcesz zostać królem dżungli, to gra Jungle Wars Ci, to umożliwi. Wrocławska firma Ten Square Games stworzyła wyjątkową propozycje dla wszystkich fanów gier przeglądarkowych. Gra przyciąga swoją grywalnością i pozostawia konkurencje daleko w tyle.

Dziki świat

W momencie objęcia przez nas wioski gdzieś w dzikiej dżungli musimy szybko rozbudowywać swoje budynki. Nasi wrogowie nie będą długo czekać zanim nas zaatakują. Sprawne zarządzanie i dobieranie strategii może wróżyć tylko wielki sukces.

Ważne budynki

W wiosce wszystkie budynki są ważne, ale można też wymienić te są najbardziej potrzebne. Budynek, dzięki któremu mieszkańcy naszej wioski mają, co jeść oraz budynek zaopatrujący wioskę w mane. Po co nam mana? W dżungli potrzebne jest silne wojsko, a do jego rozbudowy potrzebne jest nie tylko dobre jedzenie, ale również mana. Trzeba zadbać o to, żeby zawsze było jej pod dostatkiem, bo nigdy nie wiemy, kiedy wróg przeprowadzi atak.
jungle wars osada

Totem

To najważniejsze miejsce w całej naszej osadzie. Musimy zrobić wszystko, żeby podczas ataku nic mu się nie stało. Jeśli zostanie zburzony albo zajęty, to nasza gra się zakończy. Dla zwiększenia naszej siły trzeba będzie totem rozbudowywać. To polepszy naszą pozycję w świecie dzikich plemion.

Wciągająca gra

Gra Jungle Wars wciągnie każdego gracza bez względu na jego wiek. Rozbudowywanie osady zajmie nam bardzo dużo czasu, dlatego ta gra nigdy nam się nie znudzi. Jest całkowicie darmowa i dostępna w polskiej wersji językowej. Z gry można wiele się nauczyć nie tylko pod względem dobierania strategii, ale również pod względem ożywionych kontaktów z innymi graczami. To z nimi będziemy zawierać bardzo potrzebne w walkach sojusze. W razie potrzeby inni będą nas wspierać. W wolnych chwilach dzięki rozbudowanej funkcji społecznościowej będziemy mogli rozmawiać z nowopoznanymi graczami.

blog comments powered by Disqus