islanderz morska gra na przeglądarkę

Islanderz

Oceń grę:

Islanderz 5.00/5 (100.00%) 1 ocen

Graj

Islanderz to gra przeglądarkowa dla tych wszystkich, którzy kochają morza i oceany. Już teraz możecie stanąć na czele jednej z trzech frakcji, rozwijać swoje imperium, zawierać sojusze i podbijać wyspy innych graczy.

Akcja toczy się w połowie XXI wieku gdzie spełnił się czarny scenariusz naukowców i część lodowców roztopiła się, a ludzie zamieszkujących te tereny zostali zalani. Pozostało niewiele wysp, na których schronili się Ci, którzy przeżyli. Powstały trzy frakcje walczące ze sobą o dominacje nad morzami i oceanami oraz cennymi surowcami pozwalającymi im się rozwijać.

ciekawa grafika w islanderz

Gracz zostaje dowódcą jednej z trzech nacji, którą sam musi wybrać. Do wybory mamy: Praderian, Concordian, Arcsian. W zależności od tego, jaką nacje wybierzemy będziemy mieli inną filozofię prowadzenia wojny. Praderianie specjalizują się w działaniach zaczepnych i preferują aktywną i ofensywną rozgrywkę. Arcsiania to całkowicie odmienna strategia. Skupiają się na spokojnym rozwoju baz, eksploracji złóż mineralnych oraz na defensywie ciężkich okrętowe obronnych. Concordianie znajdują się pośrodku i chcą znaleźć równowagę pomiędzy atakiem, a obroną.

W momencie wybrania naszej frakcji trafiam do swojej bazy. W tym miejscu zapadają najważniejsze decyzje w tym, jakie budynki mają powstawać, jak stworzyć nowe flotę, czy postawić kopalnie kwarcu. W grze trzeba będzie podejmować wiele takich decyzji, ale warto również mieć na uwadze zadowolenie mieszkańców. Jeśli o to nie zadbamy to nasi wrogowi ładniej zdobędą nad nami kontrolę.

rozbudowany świat w islanderz

Islanderz to przede wszystkim gra wojenna, dlatego nie zabraknie nam tutaj wojny na morzu pomiędzy graczami. Zwyciężą Ci, którzy poza podstawowymi jednostkami takimi jak łodzie podwodne, statki nawodne będą potrafili dobrać najlepszą strategię działania. Dobre rozplanowanie sił podczas ataku może być kluczem do sukcesu. W grze mamy tryb nocy i dzienny. Jeśli zaczniemy atak w dzień to szybciej będziemy zauważeni przez przeciwnika. To, dlatego lepszym rozwiązaniem będzie przygotowanie ataku w ciemną noc. Bardzo istotne w Islanderz są kontakty z innymi graczami. Trzeba zwierać sojusze żeby szanse na zwycięstwo były jeszcze większe.

Wszyscy gracze kochający morskie wyprawy połączone ze strategią powinni szybko się zarejestrować i zacząć grać Islanderz. Na pewno będzie to niezapomniana zabawa, ale i sprawdzenie się w roli dowódcy własnej floty.

blog comments powered by Disqus