HEX: Shards of Fate karciana gra do pobrania

HEX: Shards of Fate

Oceń grę:

HEX: Shards of Fate 4.00/5 (80.00%) 4 ocen

Graj

HEX: Shards of Fate to gra łącząca w sobie elementy karcianki i MMORPG. Stworzona została przez studio Cryptozoic Entertainment, które zasnęło z innej super produkcji, jaką jest World Of Warcraft Trading Card Game.

Zaczynając grę dowiadujemy się, że planeta, na jakiej się znajdujemy zwana Entrath zamieszkiwana jest przez wiele ludów nieznających w ogóle magii. Przez wieki ludy toczyły ze sobą małe wojny, ale ten czas się już definitywnie skończył. Wszystko za sprawą potężnego meteorytu zbudowanego z magicznych kryształów. Meteoryt rozbijając się o planetę utworzył wiele wulkanów. Sam został wciągnięty przez pole magnetyczne i dzisiaj jest satelitą planety Entrath. Kryształki, z jakich był zbudowany w większości pozostały na planecie. Kto staje się posiadaczem kryształków ten ma magiczne moce, dlatego wiele ludów wykorzystało okazje i stało się o wiele bardziej potężnych i groźnych niż wcześniej. Z małych wojen zaczęły powstawać bardzo duże i wyniszczające konflikty.
Zaczynając grę musimy się określić, jaki lud wybieramy. Zasadniczy podział to dwie frakcje. Frakcja pierwsza to Ardent: ludzie, elfy, orkowe, rasa humanoidalnych kojotów, a frakcja druga to Underworld: krasnoludy, martwiaki, humanoidalne zające oraz połączenie orków z pająkami, czyli Veneen.

darmowa gra karciana online

Mimo że walki w grze odbywają się w trybie MMORPG to używamy do tego magicznych talii kart. Na kartach mamy bohaterów i wiele umiejętności wykorzystywanych podczas potyczek. Każda karta zdobywa doświadczenie i awansuje poziomem.

HEX: Shards of Fate graj w karty online

Gra jest bardzo rozbudowana. Do wyboru jest aż osiem ras podzielonych na sześć klas. Wcielając się w jedną z ras będziemy mogli zacząć poznawać ten wyjątkowy świat. Zaczniemy zdobywać zlecenia, które przełożą się na doświadczenie oraz złoto. To wszystko potrzebne nam jest do szybkiego rozwoju naszej postaci, co przełoży się na więcej zwycięskich walk i zdobywanie coraz większego uznania u przeciwników. Dla urozmaicenia rozgrywki twórcy tej niesamowitej gry prowadzili możliwość walk z innymi graczami.

blog comments powered by Disqus