hero zero gry przeglądarkowe

Hero Zero

Oceń grę:

Hero Zero 4.29/5 (85.71%) 14 ocen

Graj

Producenci gry Hero Zero postawili na nieszablonowość oraz bardzo dobry interfejs. Nie może zatem dziwić fakt, że sama gra jest bardzo dopieszczona i oferuje mnóstwo możliwości. Czym właściwie jest Hero Zero? Jest to gra typowo biurowa w którą powinien zagrać każdy znudzony pracownik wielkiej firmy. Nie spotkamy się w niej z nudą oraz rozgrywką liniową. Gra charakteryzuje się niezwykłym polotem oraz bardzo mądrym rozwiązaniem programowym. Nie potrzebujemy dodatkowych wtyczek do przeglądarki, skomplikowanych ustawień systemowych. Gra jest stworzona dla tych ludzi, którzy chcą się zwyczajnie oderwać od nudy.

Gra warta świeczki

Pierwsze, co zrobimy wkraczając do tego zwariowanego świata to stworzenie swojego (anty)bohatera, którego zadaniem będzie walka oraz wykonywanie skomplikowanych misji. Dzięki właśnie misjom możemy generować pieniądze, czyli otrzymywać różnego rodzaju bonusy. Oponki, pieniądze, dodatkowe wyposażenie dla swojego bohatera – na tym opiera się cała rozgrywka, która jest bardzo ciekawa i oferuje mnóstwo możliwości. Nasz bohater jest bardzo dziwnym osobnikiem, wszak sam jego wygląd może nas śmieszyć. Ideą gry jest całkowite wyluzowanie, zatem przyjdzie nam stworzyć osobę kompletnie nie symetryczną oraz liniową. Ciekawostką jest fakt, że nasz bohater i tak mimo swojego dziwnego wyglądu nie będzie się zbytnio wyróżniał, wszak zadaniem każdego z graczy jest stworzenie maksymalnie dziwnego … człowieka. Dlaczego jest to gra warta świeczki? Ponieważ tak samo jak w życiu realnym musimy sobie zapracować na swój ekwipunek. Wykonywanie misji lub zwykła praca w grze popłaca, ponieważ po 30-40 minutach wykonywania jednej misji otrzymujemy bardzo cenne gadżety i wspomniane wyżej pieniądze.

Profesjonalizm pełną gębą

W Internecie praktycznie każdy gracz oczekuje czegoś nieszablonowego po grach przeglądarkowych. Czy jest to możliwe do zrealizowania? Oczywiście, że tak. Gra Hero Zero jest bardzo dopracowana pod kątem grafiki oraz muzyki i świetny interfejs powoduje, iż każdy gracz będzie maksymalnie zachwycony z rozgrywki. Warto tutaj wspomnieć o technologii wykonania tej gry. Została ona wykonana na totalnie nowym silniku, który ma fantastyczne sterowanie. Jeśli posługujemy się myszą oraz klawiaturą na dosyć wysokim poziomie – gra będzie ciekawa i nawet wciągająca.

Już nie będziesz się nudził w pracy

Nie oszukujmy się – prawie każdy pracownik większej lub mniejszej firmy z reguły narzeka na nudy w pracy. Nie ma co się temu dziwić, wszak praca w korporacji trwa od środy do piątku, a pierwsze dwa dni tygodnia to dochodzenie do siebie po burzliwym weekendzie. Hero Zero to wspaniała produkcja, którą pokochają wszystkie te osoby, które mają dość przeglądania demotywatorów oraz komiksów w sieci. Jeśli Wy także narzekacie na nudę w pracy, a chcecie ten obraz zmienić, to warto zalogować się do Hero Zero.

Krótka opinia o Hero Zero:

Gra faktycznie jest wciągająca. Producenci napisali w swojej recenzji, że Hero Zero to typowa gra biurowa, która pod względem interfejsu nie wyróżnia się z tłumu. Jest zupełnie inaczej. Znalazła ona wierne grono graczy, którzy poznają się w sieci i mogą zapomnieć o nudzie. Nasza ocena to mocne 7/10, ponieważ HZ wyróżnia się z tłumu.

  • Plusy:
  • grywalność;
  • interfejs;
  • dopracowana grafika;
  • świetna muzyka;
  • ogromny wybór postaci;
  • wszelkie możliwości modyfikacji.
  • Minusy:
  • sterowanie staje się po czasie uciążliwe;
blog comments powered by Disqus