23 lutego 2015
szukamy gier podobnych do league of legends

Gry podobne do LOLa

Jeżeli trafiłeś na ten artykuł to zapewne szukasz gier podobnych do klasyku League of Legends. Zapewne ciężko jest zastąpić ta wspaniałą grę MOBA, ale jeżeli szukasz alternatywy, to świetnie trafiłeś. Przedstawiam gry podobne do LOLa, które moim zdaniem przypadną Wam do gustu.

Jak zapewne wiecie LOL jest grą z gatunku MOBA (multiplayer online battle arena), jest to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych gatunków ostatnich lat. Coraz więcej producentów gier decyduje się na rozwiązanie biznesowe free-to-play, które zyskało popularność głównie za sprawą League of Legend. A więc jakie tytuły są warte uwagi?

Smite jako gra podobna do LOLa

gra podobna do lola to niewątpliwie SMITE
Na pierwszy ogień idzie gra SMITE, która różni się głównie od LOL tym że całą rozgrywkę obserwujemy nie z lotu ptaka, a za pleców bohatera.
widok za pleców bohatera - różnica między smite a lolem
Kolejną rzucającą się w oczy różnicą jest sterowanie, które jest podobne do gier z gatunku akcji. Poza tym Smite jest typową grą MOBA, gdzie zabijamy potwory, zdobywamy poziomy, niszczymy budynki i walczymy na arenie z innymi graczami.

Zagraj w SMITE


Dota 2 – czyli MOBA w najlepszym wydaniu

darmowa gra moba dota 2
Dota 2 przede wszystkim jest polecana bardziej doświadczonym graczom, oraz tym którzy będą musieli przy tytule spędzić więcej wolnego czasu, aby w pełni opanować rozgrywkę.
dota 2 jako gra podobna do lola 2
Jednakże ten produkt jest wart polecania, ze względu chociażby na to, że nie jest gorszy od League of Legend a jedynie inny. A to przecież zaleta a nie wada.

Zagraj w Dota 2


Bohaterowie z kreskówek w Infinite Crisis

gra podobna do league of legends to między innymi  infinite crisis
Superman, Batman a może Hulk? Takimi bohaterami możesz grać w Infinite Crisis. Gra przyciąga uwagę bardzo dobrą grafiką 3D, oraz ma bardzo wiele wspólnego z LOLem. Jeżeli ktos lubi postacie z komiksów to naprawdę warto spróbować.

Zagraj w Infinite Crisis


Shards of War – czyli LOL osadzony w świecie Sci-fi

Shards of War gra podobna do klasyka LOL
Lubisz gry MOBA w których akcja toczy się w przyszłości? W takim razie Shards of War to propozycja dla Ciebie.

Zagraj w Shards of War


To by był koniec tego krótkiego artykułu. Mam nadzieję że pomogłem odszukać alternatywę dla LOLa. A jeżeli Wy drodzy czytelnicy macie jakieś swoje propozycje gier podobnych do Lola, to proszę napiszcie je w komentarzu do tego artykułu.

blog comments powered by Disqus