Grand Prix Racing Online - darmowa gra wyścigowa

Grand Prix Racing Online

Oceń grę:

Grand Prix Racing Online 5.00/5 (100.00%) 1 ocen

Graj

Gry o tematyce wyścigów samochodowych są chętnie wybierane przez graczy. Do niedawna symulatory F1 oraz gry o charakterze prowadzenia złomowiska były naprawdę na topie, jednak dzisiaj sytuacja diametralnie się zmieniła i każdy szuka takich gier, które nie tylko będą wymagały minimum uwagi, ale przyniosą mnóstwo radości. Gra Grand Prix Racing Online to typowa biznesówka, gdzie przyjdzie nam prowadzić zespół motorowy. Wcielamy się w managera, którego zadaniem jest prowadzenie własnej stajni, zatrudnianie kierowców, matchmakerów, szukanie sponsorów i wiele, wiele więcej pracy. Majstersztykiem producentów tej gry okazała się fabuła, której tak naprawdę nie ma. Jeśli kiedykolwiek graliście w gry, gdzie musieliście zajmować się managmentem, to doskonale sobie zdajecie sprawę, iż zmysł taktyczny i nos do zarabiania pieniędzy jest bardzo ważny.

Na Schumacherze też zarabiali

Jedną z największych gwiazd Formuły pierwszej był Michael Schumacher, który nie tylko fantastycznie opanował prowadzenie swojego bolidu, ale przede wszystkim znał masę sztuczek, dzięki którym mógł wygrywać praktycznie każde zawody. Regularnie odwadniał się przed wyścigami, dzięki czemu ważył o 3-4 kilogramy mniej, co w efekcie pozwalało jego maszynie na osiąganie dużych prędkości. Dzięki takim praktykom Schumacher zaczął generować spore pieniądze. W trakcie jednego sezonu udawało mu się inkasować po 20 milionów Euro a dzisiaj jego majątek szacuje się na ćwierć … miliarda Euro. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż managerzy wielkiego kierowcy zarobili 3 razy tyle, ile sam Schumacher.

Co ma jedno do drugiego? Prowadząc swój zespół możecie na nim zarabiać poprzez podpisywanie intratnych umów. Dzielenie się zyskami, wypłacanie premii swoim zawodnikom prowadzi do sukcesów! Chcecie osiągnąć ten sukces? Jeśli tak, to w Grand Prix Racing Online ta sztuka Wam się uda.

Sukces czy hajs?

Mówi się, że pieniądze mają większą wartość od sukcesu. Coś w tym jest. Jako właściciel stajni możecie wybrać jedną z dwóch dróg. Albo robicie hajs na nazwisku swojego zawodnika oraz jego rozpoznawalności, albo przyjmujecie nieco żmudniejszą strategię i czekacie na jego sukcesy. Tak czy owak możecie zarobić spore pieniądze, które inwestując w kolejne samochody oraz dodatkowy personel przyniosą kolejne, wielomilionowe zyski. Na tym polega cała gra!

Gra ma charakter biznesowy. Musimy być bardzo czujni w podejmowaniu decyzji, bowiem jeden zły ruch może nas pozbawić sukcesu oraz pieniędzy. Można śmiało odnieść wrażenie, że ta gra jest niejako odskocznią od tego, co widzimy na co dzień w sieci internetowej. Mało jest takich gier, które mogą nas urzec wspaniałymi możliwościami, a tych znajdziemy w tej grze bardzo wiele. Cieszy ładny interfejs, bardzo ciekawe rozwiązanie graficzne jak także nowoczesny silnik programowy. Od nas ocena 9/10, ponieważ gra zasługuje na rozgłos oraz uwagę.

  • Plusy:
  • grafika;
  • silnik programowy;
  • sterowanie;
  • GRYWALNOŚĆ!
  • Minusy:
  • mały wybór samochodów.
blog comments powered by Disqus