darmowa gra na przeglądarkę Goalunited

Goalunited

Oceń grę:

Goalunited 3.50/5 (70.00%) 2 ocen

Graj


Gier o tematyce piłkarskiej jest bardzo wiele, ale jeśli chodzi o przeglądarkowe, to na palcach jednej ręki można wyliczyć te, które naprawdę są godne uwagi. Gracze z całego świata szukają czegoś ciekawego, a skoro wybór jest tak ogromny, to warto zainteresować się sugerowanymi tytułami. My dzisiaj sugerujemy Goalunited, bowiem jest to jedna z nielicznych gier, które mogą zachwycić interfejsem, wykonaniem oraz bardzo fajnymi rozwiązaniami technicznymi.

Od czego zaczynamy? Zaczynami od zalogowania się na stronie gry. Zakładamy swój własny zespół i zaczynamy przygodę. Przygoda będzie przednia, bowiem w grze czeka na nas masa ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest nauka. Musimy zrozumieć jak należy prowadzić swoją drużynę, zatem zaczynamy! Gra naprawdę jest bardzo ciekawa. Jeśli chodzi o grafikę, to może ona przykuć uwagę. Już od samego startu przyjdzie nam podziwiać fajnie dopracowane stadiony oraz bardzo miłych kibiców, którzy będą nas dopingowali podczas meczów. Meczów czeka nas kilkadziesiąt, a o pierwsze miejsce w tabeli będziemy walczyć z mocnymi ekipami. Pamiętajmy, że jest to gra przeglądarkowa, zatem przyjdzie nam się zmierzyć z innymi graczami. Jeśli nawet na początku nie będziemy potrafili wygrywać meczów do zera, to na pewno po kilku dniach zrozumiemy na czym polega świat trenera piłkarskiego i po serii porażek przyjdzie nam się cieszyć ze zwycięstwa.

Kto przegrywa, ten szampana nie pije!

Aby napić się dobrego szampana musimy przede wszystkim zacząć wygrywać. W grze Goalunited o zwycięstwo jest naprawdę trudno co tylko nas motywuje do jeszcze cięższej pracy. Nie wystarczy tylko wskazać instrukcję swoim graczom. Musimy przede wszystkim zadbać o trening, kondycję psychiczną graczy oraz wdrażanie młodzików w swój system pracy. Jednym z najważniejszych atrybutów tej gry będzie na pewno grywalność. Gra jest ciekawa, dlatego warto zainteresować się tym tytułem. Od nas ocena 9/10 ponieważ …

.. ponieważ aktualizacja już niebawem.

Rzadko się zdarza, że piszemy o grze przyszłościowo, ale sam producent wielokrotnie powtarzał, iż Goalunited jest na ten moment mało dopracowana i szykuje dla graczy prawdziwą bombę, czyli aktualizację. Aktualizacja ma zawierać nowości w postaci licencji dla drużyn piłkarskich i przede wszystkim bardziej rozbudowany skrypt. Jako, iż produkt korzysta z Javy, to możemy się także spodziewać lepszej grafiki. Nic, tylko czekać.

  • Plusy:
  • grywalność;
  • grafika;
  • ciekawy sposób prowadzenia kariery;
  • duży wybór zawodników;
  • sterowanie;
  • przejrzyste menu.
  • Minusy:
  • mała ilość serwerów;
  • muzyka.
blog comments powered by Disqus