Ghost-Recon-Online

Ghost Recon Online

Kategorie: Akcji, Do pobrania

Oceń grę:

Ghost Recon Online 4.50/5 (90.00%) 2 ocen

Graj

Ghost Recon Online jest grą, która zebrała mnóstwo batów od Internetowej społeczności tylko za to, że większość graczy zrezygnowała z tego produktu zbyt wcześnie. My postanowiliśmy zagrać w nią do końca i dzięki czemu już na wstępnie pragniemy napisać, iż produkt zasługuje na ocenę 7/10. Po kolei.

Kiedy zalogujemy się do gry, to zobaczymy znane już nam obrazki. Mnóstwo graczy, cztery mapy, ciekawa grafika i przede wszystkim bronie. Jeśli graliście w Counter Strike 1.6, to zapewne kojarzycie te emocje związane z wychylaniem się zza ściany. Nigdy nie wiadomo, kiedy dostaniecie kulkę. W Ghost Recon tego nie ma, ale tylko na początku. Producent Ubisoft postarał się zrobić wszystko, aby każdy nowy gracz mógł powolutku dostosowywać się do tej gry i nabierać potrzebnych umiejętności wraz z rozwojem rozgrywki. I tak na początku nie poczujemy adrenaliny, ale im dalej w las, tym więcej drzew.

Po kilku godzinach grania dojdziemy do wniosku, że coś jest nie tak. Niby gra ciekawa, całkiem miło dopracowana, ale emocji nadal brak. W pewnym momencie przyjdzie nam wziąć udział w misjach i dopiero wtedy cała zabawa zaczyna nabierać kolorytu. Wspomnieliśmy, że gra posiada tylko cztery mapy. Map może i jest cztery, ale są one dobrze rozbudowane. Krótko mówiąc, Ghost Recon Online na początku trochę odrzuca. A już zwłaszcza w momencie, gdy okazuje się, jak wygląda pomysł twórców na finansowanie darmowej gry. Wiecie o co nam chodzi. Z czasem jednak robi się coraz ciekawiej. Zdobywamy nowe bronie, granaty, amunicję oraz rozwijamy naszego bohatera. Zmysł taktyczny jest tutaj bardzo ważny, ponieważ nie możemy wejść na pole minowe bez opracowanej taktyki, bo zostaniemy szybko sprowadzeni na ziemię – zabici.

Bronie, bronie, bronie, a gdzie bronie?

Broni w grze jest stosunkowo mało, jednak producenci postarali się o aktualizacji w grze. Możemy je sobie zakupić poprzez założenie konta VIP, a możemy się też pogłowić i z czasem otrzymać coś nowego za punkty zgromadzone w grze. Ciekawostką jest fakt, że system radarów w grze jest bardzo dopracowany. Możemy widzieć budynki z kilku płaszczyzn, dzięki czemu szybko zlokalizujemy wroga i równie szybko się go pozbędziemy.

Krótka opinia o Ghost Recon Online:

Ghost Recon Online to gra, które jest naprawdę ciekawa. Jeśli nie jesteśmy wybrednymi graczami, to po kilku dniach ładowania kulek w głowy naszych przeciwników zauważymy, że warto było zainteresować się tym tytułem. Ciekawe mapy (mimo że niewiele), bardzo fajny model gry powodują, że przez wiele godzin będziemy się dobrze bawić. Ocena 7/10 została już wystawiona dużo wcześniej. Większość recenzji tej gry, dostępnych w sieci nie jest rzetelna, a powinna – gra jest bardzo dobra.

  • Plusy:
  • interfejs;
  • sterowanie;
  • muzyka.
  • Minusy:
  • słaby początek;
  • grafika.
blog comments powered by Disqus