Garbage Garage - darmowa gra przeglądarkowa

Garbage Garage

Oceń grę:

Garbage Garage 4.50/5 (90.00%) 2 ocen

Graj

Gier o tematyce samochodowej jest w sieci bardzo wiele. Mało jest jednak takich jak Garbage Garage. Czym ona się wyróżnia? Przede wszystkim możemy być Panami własnego losu i to jest w tym wszystkim najwspanialsze. Pewnie wielu z Was marzyło kiedyś o otworzeniu swojej własnej firmy, gdzie możecie od początku zarabiać pieniądze, a potem je inwestować w dalszy rozwój biznesu. Z Garbage Garage jest to możliwe. I mowa tutaj nie o marnych groszach, ale o piekielnie dużych pieniądzach.

Sprzedam i kupię, kupię i sprzedam!

Garbage Garage to bardzo ciekawa gra, którą rozpoczynamy od założenia swojego własnego złomowiska. W miarę rozwoju rozgrywki skupujemy samochody lub same części. Po kilku godzinach wdrażania w system tej gry możemy już rozpocząć prawdziwy handel, który polega na sprzedawaniu podzespołów z samochodów lub nawet ich całkowitym remontowaniu. Dzięki odpowiedniemu zmysłowi taktycznego, a także smykałce do inwestycji możemy w krótkim czasie dojść do momentu, kiedy kupimy złom i przerobimy go na super samochód sprzedając po 10 krotnie wyższej cenie, niż ta, za którą kupiliśmy nasz pojazd. Dziwić może fakt, że jest to gra przeglądarkowa, ale warto wiedzieć, iż działa ona w chmurze, czyli możemy zapisywać stan gry. Ta wiadomość na pewno ucieszy każdego gracza, który marzy o tym, aby doprowadzić swój biznes do momentu, aż zarobi miliony bez konieczności codziennego startowania rozgrywki od nowa.

Pomyśl, przemyśl i podejmij decyzję!

W Garbage Garage niezwykle ważny jest zmysł taktyczny, czyli po prostu umiejętność robienia interesu. Możliwe, że na początku gry po zakupieniu kilku samochodów nie będzie nas stać na ich wyremontowanie a następnie odsprzedanie, ale po kilku godzinach, kiedy wdrożymy się w zasady gry, szybko znajdziemy sposób na zarobienie kilku groszy. Istotny jest fakt, że sama gra zachwyca przeciętną grafiką. Właśnie fakt, że nie jest ona rozbudowana powoduje, iż gracze z całego świata są maksymalnie zachwyceni z poziomu rozgrywki. Warto wiedzieć, że sama gra ma w sobie przekaz właśnie pod postacią grafiki. Jako, iż to złom, to sama grafika nie może być za bardzo rozbudowana. To czyni ten produkt wartym uwagi. Bardzo ciekawa jest także muzyka, która powoduje, iż dzięki niej szybciej podejmuje się racjonalne decyzje. Jeśli graliście kiedyś w GTA to wiecie, że zmieniająca się muzyka w radiu powoduje, iż przyspieszacie lub zwalniacie.

Krótka opinia Garbage Garage:

Garbage Garage to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie gry z branży biznesowej. Prowadzenie swojego własnego złomu, robienie interesów i zarabianie pieniędzy to kapitalna uczta dla każdego gracza. Gra nie posiada limitu wiekowego, dlatego jest godna uwagi przez każdą grupę oraz warstwę społeczną. Cieszy na pewno fakt, że sama w sobie jest prosta i daje nam kilka godzin dobrej zabawy. Naszym zdaniem Garbage Garage zasługuje na ocenę przynajmniej 8/10 ze względu na grywalność.

  • Plusy:
  • grafika;
  • muzyla;
  • sterowanie;
  • KLIMAT;
  • upgrades.
  • Minusy:
  • gra z czasem nudzi.
blog comments powered by Disqus