17 grudnia 2018

Gamehag.com – jak i po co zbierać Kamienie Dusz?

Zamiast kupować gry, można w tej chwili skorzystać z opcji grania w nie online. Oferta jest bardzo rozbudowana, więc na pewno każdy odnajdzie w niej coś, co przypadnie mu do gustu. Żeby przyciągnąć klientów, portale z grami oferują jednak różne dodatkowe ciekawostki, które angażują użytkowników. Na przykład na Gamehag.com można zbierać wyjątkowe Kamienie Dusz – talizmany, które później da się wymieniać na konkretne nagrody. Wyjaśniamy jak można je zdobyć!

Informacje o Kamieniach Dusz

Kto sprawdzał już na stronie i chciałby się dowiedzieć więcej o kamieniach dusz, zapewne będzie zainteresowany czym te Kamienie Dusz w ogóle są? I jaki mają związek z nagrodami? Na Gamehag.com nagrody za granie w gry online są przyznawane właśnie po zebraniu określonej, przypisanej do danej nagrody liczby tych kamieni. Kiedy skompletuje się sporą ich ilość, można wymieniać je na określone, dokładnie opisane bonusy – a jest w czym wybierać! Jeśli zaś chodzi o same Kamienie Dusz, wiąże się z nimi ciekawa, wymyślona przez twórców strony historia. Ubarwia ona zdecydowanie samo uczestnictwo w stronie i wszystkich grach. Kamienie Dusz można bowiem zyskiwać w każdej z nich, przechodząc przez odpowiednie zadania. Zgodnie z tym, co napisali twórcy, Kamienie Dusz powstały po to, by chronić wiedźmy przed zagładą, która im groziła. To potężne amulety ochronne, które użytkownik może zbierać gdy pozytywnie ukończy jakieś misje.

Nagrody za granie w gry online

W Gamehag.com Kamieni Dusz nie zbiera się tylko po to, żeby mieć je na koncie. Służą do wymieniania je na różne nagrody. Mogą to być przeróżne klucze do gier, jakieś dodatki usprawniające granie (na przykład dodatkowa broń), albo też karty podarunkowe. Kamienie Dusz umożliwiają zatem odblokowanie jakiejś funkcji, albo zyskanie czegoś – na przykład licencji premium. Co bardzo ważne na Gamehag.com – nagrody za granie w gry online wybiera się samodzielnie, a ważność samych kamieni się nie przedawnia. Można zatem je zbierać aż do momentu, gdy gracz uzna, że już chce je wykorzystać.

Zbieranie Kamieni Dusz

Zbieranie Kamieni Dusz odbywa się zwykle po prostu przez wykonywanie określonych misji w grach – są one z góry ustalone, a ich pozytywne ukończenie dopisuje do konta określoną liczbę punktów. Dodatkowe kamienie trafiają jednak na konto użytkownika również za inną działalność – na przykład udzielanie się na forum. Zdobywa się tam doświadczenie, potrzebne do przejścia na kolejny poziom oraz uzyskania rangi. Właśnie za to przyznawane są Kamienie Dusz, przy czym ich liczba jest uzależniona od konkretnego poziomu. Warto dodać, że kamieni nie trzeba tracić, jeśli ktoś ma możliwość uzyskania tej samej nagrody w inny sposób i z niej skorzysta – na przykład może wziąć udział w konkursie. Jednym słowem sposobów na uzyskanie na Gamehag.com nagród za granie w gry online jest więcej niż tylko samo wypełnianie misji. Można także na przykład skorzystać ze skrzynek. Granie w gry jest jednak niewątpliwie najprzyjemniejsze – o to przecież graczom chodzi!

Sprawdź Gamehag.com – nagrody za granie w gry online.

blog comments powered by Disqus