my free zoo

My Free Zoo

Oceń grę:

My Free Zoo 4.43/5 (88.57%) 7 ocen

Graj

Gier ze zwierzętami w naszym kraju jest coraz więcej. Jak nie gry farmerskie, to tresowanie psów oraz krów. Mimo wszystko gry z tej dziedziny są bardzo chętnie wybierane przez grono graczy na całym świecie, ponieważ pokazują możliwości silników komputerowych. Inteligentne zachowanie zwierzaków czy też możliwość ich karmienia sprawia, że My Free Zoo jest propozycją idealną zarówno dla młodszych jak i starszych, dziewczyn i facetów. Innymi słowy – warto zainteresować się tym tytułem.

Na początku gry zostajemy dyrektorami malutkiego zoo, gdzie mamy sporo zwierzaków. Naszym celem jest takie tresowanie zwierzyny, aby można było po czasie wybrać się z nimi na wybieg. Istotny jest fakt, iż dzięki nowoczesnej grafice komputerowej będziemy mogli rozpoznać po grymasie twarzy naszego zwierzaka, w jakim jest humorze i czy na pewno niczego mu nie brakuje.

Całkiem nowy widok

My Free Zoo to gra darmowa, ale bardzo dopracowana. Gracze mają bardzo ciekawy widok na swoje Zoo, dzięki czemu sterowanie również jest niezwykle proste. Nie ma jednak łatwo, jako menadżer zoo w obowiązkach mamy znacznie więcej niż tylko papierkową robotę. Ktoś musi nakarmić zwierzęta, posprzątać wybieg i zadbać o nastrój zwierzaków. W miarę rozwoju rozgrywki będziemy mogli zatrudniać pomocników, którzy staną się dla nas tak ważni, iż przekażemy im coraz więcej naszych obowiązków. Zwierzęta trzeba karmić, ale ta karma musi zostać też zdobyta. Sadzimy zatem swoje własne rośliny oraz warzywa i czekamy na ich rozwój. Gra jest naprawdę ciekawa i to nie tylko z początku.

W odróżnieniu od innych gier z podobnego gatunku nie musimy się martwić o to, iż będziemy potrzebowali milionów zielonych by utrzymać swoje zoo. Możemy wykonywać poboczne misje, dzięki czemu zdobędziemy pieniądze i będziemy mogli kupić za nie wyposażenie dla naszych zwierzaków. One odwdzięczą nam się posłuszeństwem i będą zdatne do rozwoju. No właśnie, co z rozmnażaniem? Jako, iż mamy do czynienia z zoo, to musimy zadbać o to, by nasze zwierzaki się rozmnażały. Starsze osobniki w końcu zaczną wymierać i powinny zostawić po sobie potomstwo. Nasz pomocnik będzie nam pomagał we wszystkich czynnościach potrzebnych do wychowania maleństwa. My Free Zoo oferuje graczom szereg osiągnięć do zdobycia, by później dumnie prezentować je w swoim profilu. Fajnym pomysłem są karty które możemy zbierać za różne zadania i wymieniać na nagrody lub wymieniać ze znajomymi. Gra oferuje także rankingi, zatem warto dbać o swoje Zoo aby wywindować swoją pozycję na sam szczyt farmerskiej elity.

Krótka opinia o My Free Zoo:

My Free Zoo to bardzo ciekawa gra z wielkimi możliwościami. Nie nudzi, a w odróżnieniu do podobnych produkcji oferuje całkiem inteligentne rozwiązania. Od naszej redakcji ocena 8/10, ponieważ idealnie nadaje się do zabawy zarówno wśród osób dorosłych, jak także dzieci.

  • Plusy:
  • interfejs;
  • widok z kamer;
  • grafika;
  • sterowanie;
  • akustyka;
  • dopracowane detale;
  • nieskomplikowana akcja.
blog comments powered by Disqus