darmowa gra fantasy fire fall

Firefall

Kategorie: Akcji, MMOrpg, Symulatory

Oceń grę:


Graj

Gra stworzona przez studio Red 5 Studios osadzona jest w klimacie science fiction. W grze wcielamy się w bohatera mające za zadanie zatrzymać inwazję Meldingów na Ziemię.

Dynamika gry

W tej dziedzinie Firefall nie ma sobie równych. Gra jest bardzo dynamiczna i trzeba będzie nauczyć się dobrze celować jednocześnie korzystając z Jet Pack umożliwiający nam poruszanie się w każdym możliwym kierunku. W grze nie mamy typowej znanej z innych gier postaci, jaką rozwijamy przez cały czas grania w jednym kierunku. Można będzie zmieniać tak zwane klasy wedle własnych upodobań. Zmiana tak zwanych ?ram? jest możliwa na każdym poziomie i w każdej chwili. To gracz decyduje jak ma wyglądać prowadzony przez niego bohater. Do wyboru mamy aż 5 ram podstawowych i aż 11 ram zaawansowanych. Do odblokowania ram zaawansowanych będzie potrzebne zdobyte doświadczenie i umiejętności.

fire fall

Czym się poruszamy w grze?

Najczęściej wybieramy pojazdy takie jak: motocykl, czy samochód. W jaki sposób można zdobywać pojazdy? Trzeba mieć wystarczająco dużo realnych pieniędzy, żeby można było je legalnie kupić. Jeśli, ktoś nie chce wydawać prawdziwych pieniędzy w grze, to na pierwszy pojazd będzie musiał czekać aż do 25 poziomu.

Osiąganie poziomów

W momencie osiągnięcia 40 poziomu gracz ma do wyboru kilka ciekawych możliwości i atrakcji. Możemy brać udział w specjalnie zorganizowanych nawet dwudziestoosobowych rajdach, specjalny tryb Hardcore, czy rozgrywki w trybie Open World Pvp. Każdy z graczy znajdzie dla siebie odpowiedni poziom rozgrywek.

blog comments powered by Disqus