FIFA 18 demo

  • Licencja: demo
  • Data dodania: 29 lipca 2017
  • System: Windows
  • Oceń:
    FIFA 18 demo 5.00/5 (100.00%) 2 ocen

To już tradycja – nowa odsłona FIFY wychodzi co roku. Dziś mamy dla Was demo najnowszej odsłony, która ponownie podbije serca fanów piłki nożnej na całym świecie. Zobaczcie, co zmieni się w FIFIE 18. Zachęcamy Was również do przetestowania gry osobiście i pobrania wersji demonstracyjnej. Gra wychodzi na komputery stacjonarne i konsole nowej generacji.

Tej gry nie trzeba nikomu przedstawiać…

FIFA 18 to najnowsza odsłona najpopularniejszej na świecie gry piłkarskiej na konsole i PC, która już jakiś czasu temu zdetronizowała swojego jedynego konkurenta – PES. EA Sport co roku dostarcza nam mnóstwo godzin doskonałej zabawy w licznych trybach dla jednego gracza oraz w turniejach online. Nie inaczej jest w tym roku.
Nowa wersja nie ustępuje poprzednikom i nie odstaje od FIFY 17 w żadnym stopniu. Dostajemy grafikę z najwyższej półki, usprawnioną mechanikę rozgrywki i oczywiście licencjonowane drużyny. Po raz kolejny pojawia się kampania fabularna.

Droga do sławy – kontynuujemy tryb fabularny

FIFA 18 ma wiele do zaoferowania, ale pojedynczych graczy na pewno przyciągnie tryb kampanii pod nazwą „Droga do sławy”. Tym razem wcielamy się w fikcyjnego piłkarza Alexa Huntera oraz będziemy obserwować jego drogę na sam szczyt piłkarskiej kariery. Co ciekawe, to bezpośrednia kontynuacja wątku rozpoczętego w FIFA 17.
Alexa zna każdy, kto grał w FIFĘ 17. Nasz bohater nie jest już trzecioligowym zawodnikiem, a bardziej doświadczonym graczem, który powali wspina się na szczeblach kariery. Twórcy zapowiadają wyjście poza ligę angielską. Będzie ciekawie! Możliwe, że dołączymy do Bundesligi, czy nawet do ligi brazylijskiej, oczywiście rywalizując z najlepszymi drużynami! Spotkamy też prawdziwe sławy świata footballu. Może nawet samego CR7?

Nowa mechanika – jakie zmiany czekają na nas w nowej wersji?

FIFA 18 na pewno nie jest rewolucyjna. To ta sama FIFA, którą znamy i kochamy, jednak w nowszej, usprawnionej odsłonie. Twórcy zmienili tym razem mechanikę. Nie zapomnieli przy również o lepszej animacji postaci i grafice.
Oto najciekawsze zmiany w mechanice gry:
bardziej dopracowane i dokładniejsze podania;
zmodyfikowany drybling, który teraz będzie bardziej skuteczny;
bardziej płaskie i podkręcone podania przy dośrodkowaniach, co ma wpływać na większą dynamikę rozgrywki.

Mamy dla Was demo FIFA 18

Czekacie na FIFĘ 18? Mamy dla Was wersję demonstracyjną. Podobnie jak w przypadku poprzednika, tym razem również będziecie mogli przetestować 12 drużyn, a w tym kilka reprezentacji narodowych i zobaczyć jak prezentują się 3 stadiony. Chcecie więcej? Pełna wersja gry niedługo wyląduje na półkach sklepowych.
Sprawdźcie demo! To świetna okazja, aby zobaczyć jak zmieniła się nowa odsłona i zdecydować, czy na pewno chcecie kupić pełną wersję. Tym bardziej, że w demo będzie można sprawdzić urywek trybu fabularnego!

blog comments powered by Disqus