darmowa gra farmerska

Farmerama

Oceń grę:

Farmerama 4.67/5 (93.33%) 3 ocen

Graj

Mamy rok 2014 a gry farmerskie przeżywają swoje najlepsze chwile. Człowiek, który jako pierwszy wypuścił do sieci gry farmerskie może siebie nazywać szczęśliwcem. Obecnie większość graczy wybiera produkt z tego gatunku, ponieważ hodowanie roślinek, zwierząt i rozbudowywanie swojej farmy to wiele godzin niesamowicie fajnej zabawy. Farmerama nie różni się praktycznie niczym od innych gier tego typu. Tak samo jak w innych grach, tak samo tutaj przyjdzie nam hodować roślinki, zwierzątka oraz pilnować swojego imperium odgradzając płotem. Musimy walczyć z chwastami, przeciwnikami w postaci nornic czy szczurów. Gra jest pełna realizmu i pewnie też dlatego oferuje tak wiele możliwości.

W pierwszej części gry przyjedzie nam hodować kury w kurniku. Nasze nieloty muszą mieć zapewnione jedzenie oraz wodę. Jeśli będziemy o nie dbać to one się odwdzięczą jajkami. Możemy je sprzedać na targu lub przerobić na coś innego. W dalszej części gry zbieramy plony i decydujemy czy wolimy je sprzedać na targu, przerobić na paszę czy zostawić w magazynie na wypadek gdyby pojawił się jakiś zleceniodawca, który je od nas kupi za lepszą cenę. Za wszystkie czynności otrzymujemy punkty doświadczenia, dzięki czemu awansujemy na kolejne poziomy i zdobywamy dostęp do kolejnych nasion, sadzonek, i zwierząt. Oczywiście nie wszystko co jest fajne, będzie dostępne całkowicie za darmo. Aby nieco ułatwić sobie grę będziemy musieli dokonać mikropłatności i kupić dodatki. Urządzenia do podlewania roślin, pracownicy do karmienia naszych zwierząt – to wszystko kosztuje nas pieniądze.

Krótka opinia:

Gra nie różni się od innych. Interfejs jest bardzo podobny a cała fabuła dosłownie taka sama. Chodzi przede wszystkim o to, aby hodować, sprzedawać, zarabiać i rozbudowywać swoje imperium. Naszym zdaniem gra zasługuje na mocną ósemkę, zatem 8/10 to znakomita ocena.

  • Plusy:
  • grafika;
  • grywalność;
  • fajna i rozbudowana grafika;
  • dosyć szybkie tempo rozwoju akcji;
  • gra jest ciekawa;
  • dobre sterowanie;
  • realizm;
blog comments powered by Disqus