gra farmerska farm days

Farm Days

Oceń grę:

Farm Days 5.00/5 (100.00%) 1 ocen

Graj

Farm Days to darmowa, przeglądarkowa gra, w której poczujesz się jak prawdziwy farmer. Logując się do gry, będziesz musiał stanąć twarzą w twarz z trudnymi życia rolnika. Jednak to nie tylko obowiązki. To także szalona zabawa i mnóstwo atrakcji. Sprawdź co na Ciebie czeka!

Pierwsze kroki w Farm Days nie będą łatwe? ale za to jakie satysfakcjonujące

Wszyscy dobrze wiemy, że na farmie nie ma łatwo. Mamy do wykonania całą masę prac. Zbieranie plonów? Doglądanie zwierząt? Odnawianie budynków? To wszystko jest na porządku dziennym. Praca daje jednak mnóstwo satysfakcji, o czym szybko się przekonacie na własnej skórze. Wystarczy jedynie zalogować się i zagrać w Farm Days.

farm days

Staniesz się początkującym farmerem, którego celem będzie dbanie o gospodarstwo oraz jego rozwój. Na początku gra nie zaoferuje wiele możliwości zarabiania pieniędzy, ale to się szybko zmieni. Za zarobione pieniądze będziesz mógł unowocześnić i upiększyć swoje gospodarstwo.
Po pracy można się zrelaksować. Co powiesz na zawody łowienia ryb? A może festyn w gronie przyjaciół? Te i wiele atrakcji czekają na Ciebie w naszej wiosce.

Od zera do milionera. Dlaczego warto zagrać w Farm Days?

Model rozgrywki w Farm Days jest wyjątkowo złożony jak na tego typu produkcji. Możliwości, które daje ten tytuł nie powstydziłaby się nawet pełnoprawna gra ekonomiczna. Podczas gry zdobywamy poziomy doświadczenia, które pozwalają nam na rozbudowę naszego gospodarstwa. Wzorem podobnych tytułów, w nabijaniu poziomu doświadczenia pomagają nam nasi znajomi.

Twoim zadaniem będzie rozbudowanie upadłej farmy. Zaczynasz jednak prawie od zera, ale z odrobiną wysiłku przeobrazisz gospodarstwo w dochodowy biznes. Oczywiście wyśmienicie się przy tym bawiąc i poznając nowych ludzi.

  • Gra jest warta uwagi z wielu powodów. Do nich można zaliczyć między innymi:
  • Kolorową grafikę 3D,
  • Codzienne wyzwania,
  • Otwarty świat,
  • Lokalizację w języku polskim,
  • Rozbudowany system rozgrywki,
  • Wspaniały, wiejski klimat.

Weź udział w zabawie i zaloguj się do darmowej gry przeglądarkowej Farm Days. To potrwa tylko chwilę, a obiecujemy, że kiedy dołączysz do gry, nie będziesz chciał z niej wyjść. Farm Days to znakomity symulator wiejskiego życia, który codziennie zdobywa serca nowych graczy.

blog comments powered by Disqus