4 sierpnia 2016

W Evolve rozpoczyna się Shear Madness, czyli cotygodniowe aktualizacje

Shear Madness, tan nazwali twórcy okres, w którym gracze dostają cotygodniowe aktualizacje w darmowej grze Evolve. Co dostajemy tym razem?

2K i Turtle Rock Studios ogłaszają początek miesięcznego wydarzenia specjalnego „Shear Madness” w Evolve Stage 2. Czy to oznacza, że gracze każdego tygodnia będą otrzymywać nowe upadty?Tak, ale przynajmniej w ciągu najbliższych pięciu tygodni. Zapowiada się obiecująco, tym bardziej że wśród nowości znajdziemy między innymi trzech nowych bohaterów, wiele dodatkowych, nowych map, nowe tryby gry, a także wiele zmian oraz poprawek w mechanice oraz balansie rozgrywki. Mamy nadzieje, że na pięciu tygodniach się nie skończy. To miłe jak twórcy stale wspierają nasze ulubione gry.

Na pierwszy ogień idzie dodatek nazwany The Quantum Surge, otrzymamy go w tym tygodniu, a wraz z nim do grona łowców dołączyła nowa bohaterka o imieniu Caira. Będzie medykiem, a jej zadaniem będzie utrzymanie swoich towarzyszy przy życiu poprzez zastosowaniu różnego rodzaju barier oraz stref leczniczych. Aktualizacja wprowadza także system nazwany „Try Before You Buy”, dzięki któremu przed zakupem zarówno bohatera, jak i potwora gracze będą mieli możliwość sprawdzenia go w akcji, oczywiście w trybie treningowym.  The Quantum Surge zawiera też wiele zmian w balansie rozgrywki, poprawiono też wiele błędów i dodano nowe codzienne wyzwania.

źródło: mmorank.pl

blog comments powered by Disqus