17 czerwca 2016

Od dziś w War Rock będzie można rozegrać klanowe pojedynki

Od dziś w War Rock będzie można rozegrać klanowe pojedynki. Wszystko dzięki nowemu systemowi – matchmaker.

System został wprowadzony wraz z nową aktualizacją. Dodatkowo zostanie usprawniony system automatycznego wyszukiwania, który sprawia, że klanom łatwiej jest wyszukiwać przeciwników. Jak to będzie działać? Gracz/ członek klanu tworzy poczekalnię, do której dołącza reszta klanu oraz wybiera mapę i tryb. Gra automatycznie przyporządkowuje wszystkich do jednej drużyny i wyszukuje mecz.

To jednak nie koniec zmian i nowości. Zaktualizowany system rankingowy podnosi stawkę rozgrywki, porównując wyniki poszczególnych klanów. Drużyny zdobywają w ten sposób punkty za wygrane, a tracą za przegrane mecze. Dodatkowo nowy system klanowy kładzie nacisk na wyniki poszczególnych zawodników. Rankingi poszczególnych graczy będą od teraz dostępne na stronie gry. Znajdziemy tam między innymi statystyki wygranych i porażek, winrate i oddanie klanowi. Nowy system wspiera również Friendly Clan Matches, które oferują intensywne bitwy klanów, jednak nie mają wpływu na ranking. A zatem w tym miejscu będzie można trenować bez obawy, że spadniemy z rankingu.

War Rock to darmowa gra MMORPG dająca graczom możliwość stworzenia ze znajomymi drużyny i stanięcia do walki z innymi zespołami.

blog comments powered by Disqus