fajna gra mmorpg Drakensang Online

Drakensang Online

Oceń grę:

Drakensang Online 3.38/5 (67.50%) 8 ocen

Graj

O grach na przeglądarkę można napisać esej. Niektórzy gracze kochają te produkty za prostotę oraz nieszablonowość, jednak praktycznie 90% z nas oczekuje od przeglądarkówek czegoś, czego nie powinniśmy oczekiwać. Zapamiętajmy sobie raz na zawsze: Gra przeglądarkowa nie jest na Play Station tylko na przeglądarkę. Jaki wniosek? Nie oczekujmy, że producenci zrobią coś z grafiką, bo to tylko flashówka. Nie ma to żadnego sensu. O grafice w grach na przeglądarkę toczą się wojny. Producent Drakensang Online postanowił zrobić wszystko, aby zadowolić swoich klientów zatem postawił na nowy silnik graficzny. Ta sztuka mu się jednak do końca nie udała, bowiem silnik od syrenki zastąpił tym od malucha – no może nieco większym.

Świat Fantasy to faktycznie produkt, gdzie do grafiki trzeba mieć podejście, wszak nie chcemy wydawać produktu w pół skończonego, tylko całościowo gotowego do wydania. Jeśli oczekujecie od tego Fantasy czegoś spektakularnego to musimy Was zawieźć. Nie znajdziecie tutaj nic ciekawego, prócz dobrej zabawy. Drakensang Online to gra MMO w klimatach Diablo, w której przemierzamy krainę fantasy i walczymy z potworami. Świat został standardowo podzielony na miasta (gdzie kupujemy sprzęt i otrzymujemy zadania) oraz niebezpieczne okolice pomiędzy nimi. Naszym zadaniem jest ciągła walka, zdobywanie terenów oraz przede wszystkim wykonywanie misji. Misji w grze odbędziemy kilkadziesiąt i wszytkie one prowadzą do tego, że nasza postać stale się rozwija. Gra zaczyna się całkiem ciekawie.

Nie gryzie, nie szczypie – może się podobać

Mimo, że sama gra swoje najlepsze atuty odkrywa dopiero w połowie zabawy, to mimo wszystko jest produktem ciekawym. W lewym górnym okienku mamy małego podpowiadacza, który będzie nas informował o zagrożeniu i pomagał w chwilach kryzysu. Bardzo dopracowany jest interfejs, gdzie praktycznie wszystko jest na swoim miescu. Łatwo przechodzi się z miejsca na miejsce, sterowanie jest całkiem dopracowane. Wracając jeszcze na chwilę do kwestii grafiki. Nie jest może ona bardzo dopracowana, ale jak na świat Fantasy to mieści się w normie. Bardzo ciekawy jest fakt, że gra odkrywa przed nami naprawdę ciekawy świat, gdzie wszystko jest tak nierealne, że momentami może nas uraczyć „grozowymi uczuciami”. Czasem gra spowalnia, aby po chwili znów obrać kurs dynamiki pierwszego stopnia.

Krótka opinia o Drakensang Online:

Drakensang Online to całkiem ciekawy produkt. Można spędzić przy tej grze kilka, a może nawet kilkanaście dni i nie nudzić się szczególnie. Na plus zdecydowanie interfejs, ale na minus detale i grafika. Gra jest niedopracowana i możemy się w niej spotkać z błędami. Od nas ocena 7/10 bo jednak ma w sobie to „coś”.

Jeżeli jesteś laikiem w tej grze to zapraszamy do naszego poradnika do Drakensang Online

Plusy:

– muzyka;
– interfejs;
– sterowanie;
– fabuła.

Minusy:

– grafika;
– mnóstwo błędów.

blog comments powered by Disqus