dragon knigh - darmowa gra o smokach

Dragon Knight

Oceń grę:

Dragon Knight 4.25/5 (85.00%) 16 ocen

Graj

Dragon Knight to osadzona w świecie fantasy przeglądarkowa gra MMORPG, która stawia na rozwój postaci oraz wciągające walki w systemie turowym. Za tytuł odpowiedzialne jest tureckie studio deweloperskie Sala Games.

Uratuj księżniczkę w Dragon Knight

Fabuła, jak to w typowym świecie fantasy, toczy się wokół walki dobra ze złem. Z pewnego królestwa zniknęła córka poważanego króla, a gracze, jako jedni ze śmiałków, mają za zadanie ją odnaleźć. W późniejszym czasie do opowiadanej historii dołączają kolejne wątki, dzięki czemu cała historia staje się kompleksowa. Właśnie w tym tkwi siła Dragon Knight.

oswój smoka w dragon knght

Wykonując kolejne zadania i zdobywając doświadczenie przemierzamy malownicze krainy, żywcem wyjęte z najbardziej charakterystycznych światów fantasy. Są ogromne zamki, są też niekończące się knieje. Klimatu dodaje tu urokliwa oprawa graficzna, która została stworzona z myślą o najmniejszych detalach.

Mag lub wojownik

Dragon Knight umożliwia wcielenie się w maga lub wojownika. Początkowy wybór postaci rzutuje na dalszą rozgrywkę, bowiem każdym bohaterem walczy się nieco inaczej. Podczas gdy mag preferuje potyczki na odległość i rzucanie śmiercionośnych zaklęć, wojownik woli skoczyć w wir walki i własną siłą udowodnić przewagę nad przeciwnikiem.

dragon knigh walki turowe

Wszystkie potyczki w grze odbywają się w trybie turowym. Gracze muszą się zatem wykazać umiejętnością analizowania ruchów wroga i odpowiednim rozmieszczeniem własnych wojsk. W późniejszych starciach z pomocą przychodzą nam towarzysze, których możemy rekrutować do drużyny.

Zróżnicowane tryby gry

W Dragon Knight dostępnych jest kilka trybów gry, które sprawiają, że rozgrywka jest różnorodna i nie nudzi się po kilku godzinach. Gracze mogą udać się do Krypty, gdzie odeprą kolejne fale przeciwników. Próba Bohatera to nic innego, jak starcia z potężnymi bossami, które niejednokrotnie zajmują dużo czasu. Dostępne jest również Polowanie na Skarb, gdzie możemy się wzbogacić oraz Arena ? miejsce, w którym zetrzemy się z innymi graczami. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby przełączyć się w tryb autopilota i automatycznie przemierzać kolejne krainy. W takim momencie ingerencja gracza nie jest wymagana.

blog comments powered by Disqus