kosmiczna gra mmo dark orbit

Dark Orbit

Oceń grę:

Dark Orbit 3.00/5 (60.00%) 2 ocen

Graj

Dark Orbit to przeglądarkowa gra MMO osadzona w kosmicznym uniwersum przyszłości, w którym trzy korporacje rywalizują o cenne złoża surowców. Tytuł jest całkowicie darmowy.

Kariera kosmicznego wilka

Dark Orbit w żaden sposób nie ogranicza graczy. Użytkownik już na samym początku decyduje się na jedną z trzech dostępnych frakcji, które różnią się od siebie sposobem działania. Znajdziemy tu Mars Mining Operation, Venus Resources Limited i Earth Industries Corporation. Każda z nich walczy o przetrwanie, pomnożenie własnej fortuny i prym we Wszechświecie.

statek kosmiczny walczy na orbicie

To jednak nie koniec decyzji. Gracz może toczyć rozgrywkę na wiele sposobów. Istnieje możliwość napadania na inne statki kosmiczne i łupienie ich dóbr. Dostępne są również bardziej pokojowe zadania, jak wydobywanie złóż surowców czy handlowanie minerałami, skupując je taniej, a sprzedając drożej.

Społeczność przede wszystkim

Dark Orbit oferuje możliwość dołączenia do klanu zrzeszającego większą ilość graczy. Sojusze mogą walczyć między sobą i wspierać swoich członków w trudnej sytuacji. Każdy musi jednak uiszczać drobną opłatę członkowską.

walka w dark orbit

W grze dostępnych jest wiele różnorodnych misji. Początkowo gracze zajmują się prostymi zadaniami, by wraz ze zdobytym doświadczeniem podejmować się coraz trudniejszych wyzwań i zdobywać lepsze łupy.

W Dark Orbit znajdziemy również dom aukcyjny, w którym można wylicytować wiele interesujących przedmiotów po niższych niż zazwyczaj cenach. Mechanizm pobiera jednak pieniądze od każdego biorącego udział w licytacji. Także tych, którzy jej nie wygrali.

Zbuduj własny statek w Dark Orbit

Gra oferuje kilka rodzajów statków kosmicznych, począwszy od zwykłych Phoenix Starjet, a na zaawansowanych technologicznie Goliathach kończąc. Każdy z nich nadaje się do innego typu zadań. Odpowiedni dobór maszyny to klucz do sukcesu.

Wykonując misje gracze zdobywają kredyty i minerały. Te ostatnie służą do rozwoju statku kosmicznego i kupowania modyfikacji spośród szerokiej listy elementów.

blog comments powered by Disqus