cronix gry moba

CroNix

Kategorie: Akcji, Do pobrania, MMOrpg

Oceń grę:


Graj

CroNix to darmowa gra przeznaczona dla miłośników systemu PVP. Stworzona została przez IDC/Games przy współpracy z koreańskim deweloperem Magics. Jest to pierwsza na świecie gra MOSA, jednak na pierwszy rzut oka przypomina inne podobne produkcję, takie jak ArcheBlade czy Rakion. Cronix jest zbudowany na silniku Unreal Engine 3, więc o jakość grafiki nie trzeba się martwić.

Rozgrywka

W grze mamy do wyboru kilkunastu bohaterów z różnymi umiejętnościami. Możemy wybrać również tryb walki, który nam najbardziej odpowiada: przetrwanie, bójka i dominacja. W pierwszym z nich musimy zabić wszystkich wrogów i wypełnić cele w odpowiednim czasie, żeby wygrać. W drugim odbywają się krótkie zespołowe mecze, a żeby zwyciężyć musimy pokonać wrogów co najmniej trzy z pięciu razy. Trzeci przypomina typowe battlegroundy z innych MMORPG ? tu również musimy zabezpieczać swoje punkty kontrolne i przechwytywać te, oblegane przez wrogów, by zdobyć jak najwięcej punktów.
Oprócz typowych elementów MOBA, w CroNix gracze muszą zarządzać swoimi zasobami i planować swoje ataki, co nieznacznie odróżnia tę grę od sobie podobnych.

akcja w cronix

Świat gry CroNix

Akcja CroNix rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie. Na przełomie XXI i XXII wieku ludzkość wyczerpała już wszystkie zasoby, co doprowadziło do ?wojny energetycznej?. W jej wyniku zniszczone zostały prawie wszystkie państwa, a przyszłość ludzkości stanęła pod znakiem zapytania. Jednak po kilku latach w księżyc uderzyła asteroida, która stworzyła nowe źródło energii (nazwane w grze ?nasionami katastrofy?). Ci, którzy przetrwali, za wszelką cenę chcieli zdobyć jak najwięcej owych nasion, by dostać się na szczyt władzy.
Osadzenie gry w futurystycznym świecie zniszczonym przez liczne wojny i klęski żywiołowe oferuje graczom unikalne pola bitew, na których możemy poddać próbie ich umiejętności wraz z innymi przeciwnikami.

CroNix wymagania sprzętowe

 

Wymagania minimalne
  • Procesor i3,
  • 2 GB pamięci RAM,
  • 10 GB na dysku,
  • grafika 256 MB
  • Waga klienta: 2000 MB

blog comments powered by Disqus