2 listopada 2016

Cosmic League zamyka serwery

Cosmic League zamyka serwery! Niestety nastały ciężkie czasy dla wielbicieli tego japońskiego MMORPG. Pierwsze serwery zamknięto już wczoraj, a ma być tylko gorzej.

Okazuje się, że pogramy tylko do 30 listopada, po tym okresie gra zostanie zamknięta całkowicie. Aktualnie zarówno rejestracja jak i dostęp do sklepu nie jest aktywna. Ceny w sklepie będą korygowane, dzięki czemu można będzie uzyskać dostęp do różnych obiektów w tym czasie, ale czy warto? Raczej nie. Jedyne co można zrobić w tym czasie to poszukać sobie innej, podobnej gry.

Przypominamy, że gra nie cieszyła się długim życie. Została otwarta dla graczy 30 kwietnia, co oznacza, że była z nami tylko pół roku. Niestety nie znamy powodów zamknięcia serwerów na Europę, ale nie trzeba być detektywem, aby się domyślić – po prostu tytuł był nieopłacalny. Przynajmniej na naszym kontynencie, bo serwery amerykańskie mają wciąż działać. Te jednak mają blokadę na IP z Europy, więc to raczej marne pocieszenie dla tych z nas, którzy w Cosmic League grywali.

Cosmic League to gra MMO  w stylu anime z robotami i atrakcyjnymi dziewczynami.

blog comments powered by Disqus