5 października 2015

Co trafiło do sklepu World of Warships tym razem?

Partia interesujących ofert sklepu premium została już wyładowana z frachtowca i możecie z niej skorzystać. Co trafiło do sklepu World of Warships tym razem?

PRAWDZIWA PRZYJEMNOŚĆ

Ta oszałamiająca suma 13 500 dublonów zawiera 1500 dublonów darmowej premii. Jak sama nazwa zestawu wskazuje, gra z tyloma surowcami i 30 dniami dostępu do konta premium to czysta przyjemność. Nie przegapcie tej okazji!

A co wewnątrz?

13 500 dublonów
30 dni konta premium

CAŁA NAPRZÓD

Chcecie szybciej rozwijać ulubioną gałąź drzewa technologicznego? Nasz nowy pakiet flag pomoże Wam w tym! Zdobywajcie więcej PD i kredytów za bitwy, jednocześnie oszczędzając nieco na naprawach!

A co wewnątrz?

100 flag sygnałowych Zulu
100 flag sygnałowych Equal Speed Charlie London
100 flag sygnałowych India Bravo Terrathree

WISIENKA NA TORCIE

Zdarza się Wam, że zupełnie ignorujecie tort i sięgacie od razu po lśniącą wisienkę na szczycie? Dzięki temu zestawowi możecie przeżyć „wisienkowy moment” w grze. Zestaw zawiera solidną porcję dublonów i dni dostępu do konta premium.

A co wewnątrz?

10 000 dublonów
30 dni konta premium

ZESTAW KAPITANA

Gdy kupicie ten zestaw, otrzymacie 2 miesiące dostępu do konta premium i zaoszczędzicie 1000 dublonów, które możecie wydać wedle uznania. Oczywiście to, jak użyjecie surowców w grze, zależy tylko od Was… Fajne uczucie, prawda?

A co wewnątrz?

3500 dublonów
30 dni konta premium

PODSTAWOWE POTRZEBY

Nie jest to najbogatszy zestaw w sklepie, ale zdziwicie się, jak długo pozwoli Wam utrzymać się na powierzchni. 30 dni dostępu do konta premium i 1000 dublonów z pewnością zaspokoi Wasze podstawowe potrzeby.

A co wewnątrz?

1000 dublonów
30 dni konta premium

Oferty są dostępne od 7:00 (CEST) w czwartek, 1 października do 6:00 (CET) w niedzielę, 1 listopada.

blog comments powered by Disqus