Cash od Swords recenzja gry przeglądarkowej

Clash of Swords

Oceń grę:

Clash of Swords 4.50/5 (90.00%) 2 ocen

Graj

Na przykładzie gry Clash of Swords widzimy, że jest możliwe stworzenie ciekawej, wyjątkowej gry opartej na rozgrywkach w świecie fantasy. Dodatkowym atutem gry będzie sporo humoru, który od razu rzuca nam się w oczy, kiedy dowiadujemy się jak doszło do konfliktu wszystkich ras. Jedną z nich będziemy wybierać i prowadzić przez cały czas grania.

Na początku…

Sześć ras: Ludzie, Elfy, Krasnoludy, Orkowie, Nieumarli i Minotaury żyli sobie w miarę spokojnie. Jednak pewnego dnia miarka się przebrała i Ludzie zaczęli mieć pretensje do Nieumarłych o to, że ciągle ze swoich trawników muszą zbierać ich kości. Jakby tego było mało jeden z Nieumarłych zgubił się w ponczu, przeznaczonym dla królowej. To wystarczyło żeby obie rasy stały się jeszcze bardziej wrogie. Elfy i Minotaury pokłóciły się o las. Ci pierwsi bronili drzew przed wycinaniem, ale z kolei Ci drudzy potrzebują drzewa, jako materiału budulcowego. Trzecia grupa, czyli Orkowie i Krasnoludy pokłóciły się właściwie o mało ważną rzecz. Podczas siłowania na rękę jedni oskarżali drugich o nielegalne zagrywki. Niewiele trzeba, żeby skłócić zwaśnione rasy, dlatego konflikt rozgorzał na całego. Rasa Ludzi, Elfów i Krasnoludów założyła Pakt Światłości, a ich przeciwnicy będący na drodze zła założyli Ligę Cienia. Od tej pory ciągle dochodzi do walk pomiędzy dwoma Paktami.
recenzja gry Clash of Swords

Tworzenie bohatera w Clash of Swords

Nasz bohater wybierany jest spośród sześciu wymienionych ras. Dodatkowym urozmaiceniem gry jest wybranie klasy postaci, czyli w tym przypadku będzie to mag, łucznik bądź wojownik. Postać będzie rozbudowywana systematycznie. Będziemy uczestniczyć w wielu zadaniach pozwalającym nam zdobywać nie tylko doświadczenie, ale również nowy ekwipunek. W grze za prawdziwe pieniądze kupujemy złoto, potrzebne do kupna lepszej broni u handlarza. Jest możliwość grania bez prawdziwych pieniędzy, ale nie będziemy mieli tak wielu ciekawych i dodatkowych opcji do wyboru.
Gra Clash of Sword jest naszą polską propozycją dla wszystkich graczy. Na pewno wiele osób zatraci się na długie miesiące w tym fantastycznym świecie kryjącym w sobie wiele tajemnic.
Clash of Swords

Gramy w grę

W grze, żeby rozwijać swoją postać trzeba będzie cały czas walczyć. Walczymy ze swoimi wrogami i zdobywamy coraz więcej siły, jesteśmy lepsi w ataku i obronie, mamy więcej czarów i innych umiejętności. Wszystko zależne jest od postaci przez nas wybranej. Na początku trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ bez umiejętności nasze walki nie będą zwycięskie. To wszystko przyjdzie z czasem, dlatego warto w grę grać codziennie.

blog comments powered by Disqus