chaos online gra podobna do lola

Chaos Online

Oceń grę:


Graj

Chaos online to gra z gatunku MOBA stworzona przez koreańskie studio Neoact. W grze przenosimy się do centrum konfliktu pomiędzy wyznawcami Boga Światła i Boga Ciemności. Gracz ma do wyboru aż 80 zróżnicowanych postaci podzielonych na frakcje. Walkę z przeciwnikiem toczymy w pięcioosobowych drużynach.

Walka pomiędzy wyznawcami Boga Świata i Boga Ciemności jest coraz bardziej zaciekła. Wszystko zaczęło się od zarazy, która opanowała żywe istoty zamieniając je w potwory. Na czele wyznawców Boga Światła stoi Król Elfów. Wedle jego rozkazu wszystkie zarażone istoty mają zostać zniszczone. Takie rozwiązanie nie podoba się liderowi świętego zakonu wojowników. Rycerz zostaje wygnany i trafia pomiędzy wyznawców Boga Ciemności. Staje się przywódcą zwalczającym swoich wrogów wszelakimi dostępnymi sposobami.

Chaos Online darmowa gra moba podobna do lola

Gry z gatunku MOBA to przede wszystkim walka pomiędzy drużynami. Dokładnie tak samo jest w grze Chaos Online. Tworzymy pięcioosobowe drużyny i staramy się przedrzeć na teren wroga żeby zniszczyć jego bazę. Zaczynają grę mamy do wyboru osiemdziesiąt różnych postaci podzielonych na klasy i archetypy. W zależności od tego jak chcemy żeby rozwijała się nasza postać w walce takie wybieramy zdolności. Może to być siła, inteligencja albo zręczność. Tylko Ci gracze, którzy rozwijają swoją postać mają szanse na sukces w grze. W grze widzimy wiele zmian, których nie znajdziemy w podobnych gracz. Ekwipunek będzie można zmieniać w każdym momencie, a nie tylko w wybranych punktach. Dodatkowo różni się sama plansza. Jeśli chcemy dotrzeć do swojego wroga znacznie szybciej to możemy zniszczyć to, co znajduje się na naszej drodze. Podczas walki na arenie można również spotkać neutralne stworzenia dostarczające nam bardzo cenne łupy. Baz obu frakcji strzegą Strażnicy. Wyznawczy Boga Światła mają smoka, a Boga Ciemności feniksa.

gra moba Chaos Online

Grafika w grze jest typu jak dla gier MOBA. Plusem jest to, że gracze posiadający słabsze komputery mogą swobodnie sobie grać w tę grę.
Poza rozrywkami wieloosobowymi można w grze zagrać również bez dostępu do Internetu. W trybie offline mamy dostępy samouczek i tryb potyczki. Prowadzimy jedną postać, a pozostałe dziewięć kierowanych jest przez komputer. Jeśli chcemy szybciej rozbudowywać swoją postać to trzeba będzie zainwestować w prawdziwe pieniądze.

blog comments powered by Disqus