call of gods

Call of Gods

Oceń grę:

Call of Gods 5.00/5 (100.00%) 1 ocen

Graj

Świat fantasy nas bardzo fascynuje, dlatego gra przeglądarkowa Call of Gods jest tak bardzo popularna. W grze dowiadujemy się, że dawniej był świat stworzony przez dwa rządzące nim smoki. Smok Sprawiedliwości stworzył wszystko, co dobre i piękne. To jemu zawdzięcza się rośliny, wodę i dwie rasy ludzi oraz elfów. Jeśli jest dobro to musi być i zło i w tym przypadku jest również Smok Chaosu, którego demony miały za zadanie zniszczenie świata, gdzie cały czas panowała harmonia i spokój. Wojny trwały bardzo długo i wyniszczały rasy ludzi i elfów. Ostateczna rozgrywka zakończyła się zwycięsko dla dobrej strony i od tej pory zapanował pokój. Smok chaosu trafił do więzienia, a jego kompani zostali zabici. Wielkim błędem było zostawienie Smoka przy życiu, ponieważ szybko zapanowały kolejne wojny, czego efektem było powstanie z grobu Nieumarłych. Mimo że kolejne wojny przyniosły zwycięstwa to rasa Nieumarłych istnieje w świecie Masure.

Postaci w grze Call of Gods

Naszym zadaniem jest wybór odpowiedniej dla nas postaci. Możemy wybierać rasę ludzi i elfów, będące po dobrej stronie, ale również możemy wybrać rasę Nieumarłych, w której dominują demony i potwory. Każda z ras ma inną stolicę. Ludzie mają stolicę Sanctaria, elfy Arthlan, a Nieumarli Necrolis.

Zaczynamy grę

Jeśli wybraliśmy już jedną z dostępnych postaci to teraz przed nami jest bardzo trudne zadanie. Trzeba będzie naszą Twierdzę rozbudowywać tak, żeby nie była łatwym łupem w rękach naszych wrogów. Budujemy zamki i inne potrzebne nam budynki rozwijając jednocześnie swoje umiejętności i co ważne budując bardzo silną armię.
W grę się gra bardzo przyjemnie i jest bardzo wciągająca. Zróżnicowana fabuła, trzy rasy do wyboru oraz duże możliwości rozbudowy pozwalające tworzyć wielkie armie podbijające przeciwników z naszego świata. Trudno będzie nam się oderwać od tak wyjątkowej propozycji jak Call of Gods.

blog comments powered by Disqus