darmowa gra farmerska Big Farm

Big Farm

Oceń grę:

Big Farm 3.25/5 (65.00%) 4 ocen

Graj


Moda na produkowanie gier farmerskich jest naprawdę bardzo duża. Codziennie powstają coraz to nowsze gry, jednak większość z nich bazuje na dokładnie tym samym modelu. Gra Big Farm nie od dzisiaj nazywana jest chyba najlepszym połączeniem wszystkiego tego, z czym mieliśmy się okazję spotkać. Oprócz klasycznych zadań farmerskich jakie czekają na ciebie w przeglądarkowej grze Goodgame Big Farm, czyli sadzenie i uprawa roślin, owoców i warzyw, oraz hodowania i pielęgnacji zwierząt będziemy musieli także dbać o swoje fundusze. Właśnie w tym momencie warto wspomnieć, że Big Farm to nie tylko zwykła gra taktyczna, ale przede wszystkim strategiczna.

Po wejściu do świata farmy zastaniemy całkiem ciekawy widok. Wszędzie pełno pól, ludzie także chodzą dookoła. Zabieramy się za sadzenie naszych warzyw oraz roślin, a kiedy wbijemy kolejny level możemy się zająć kupnem świnek oraz innych zwierząt, by następnie je karmić. Co jest ciekawe to fakt, że z produkowanych roślin możemy robić kompost, a następnie rozrzucać go po polu. To samo tyczy się naszych odpadów naturalnych zwierzęcych. Wszelkie odpady natychmiast wywozimy w pole i dzięki temu nasze rośliny będą szybciej rosnąć. W grze można również zawierać tak zwane sojusze z innymi farmerami, by wspólnie łatwiej pracowało się na farmach. W grupie część obowiązków łatwiej jest wykonać, a ponadto można zaskarbić sobie w ten sposób również inne profity. Można wykonywać specjalne zadania, czyli questy jak również sprzedawać towary innym graczom.

Krótka opinia o Big Farm:

Gra Big Farm jest po prostu słaba, ale z drugiej strony także najlepszym zlepkiem wszystkich gier farmeskich wydanych do tej pory. Niestety, pomimo całkiem ciekawej grafiki i fajnego interfejsu nie zachwyca nas niczym, dzięki czemu dajemy temu produkowi niską ocenę 4/10. Na plus zasługuje intro, czyli wejście do gry a także samouczek. Niestety, lecz te dwa trywialne plusiki nie dadzą grze oceny wyższej. Grajcie więc na swoją odpowiedzialność.

  • Plusy:
  • grafika;
  • intro;
  • sterowanie.
  • Minusy:
  • to już było …
  • łatne dodatki.
blog comments powered by Disqus