przeglądarkowa gra erotyczna big bang empire

Big Bang Empire (+18)

Oceń grę:

Big Bang Empire (+18) 4.05/5 (81.05%) 19 ocen

Graj

Gra erotyczna na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobra grafika, dźwięki, animacje to najlepsza reklama Big Bang Empire. Chcesz poczuć się jak gwiazda biznesu erotycznego? Zarejestruj się i zacznij swoją karierę.

Trudne początki

Zanim zaczniemy pracę w branży erotycznej trzeba będzie stworzyć swoją postać. Mamy do wyboru wiele rodzajów postaci, dlatego trzeba się zastanowić nad płcią, kolorem oczu, włosów, fryzurą. To jak wyglądamy ma bardzo duże znaczenie w tej branży. Grę zaczynamy w małym miasteczku i ciasnym mieszkaniu. Z biegiem czasu zaczynamy zdobywać coraz to lepsze zlecenia, co pozwala na większe zarobki. Zanim wyprowadzimy się z tego miasta minie trochę czasu i wszystko zależne będzie od zdobywanego przez nas doświadczenia. Nie spodziewajmy się na początku jakiś trudnych i typowo erotycznych zadań, bo może być tak, że spędzimy cały dzień na sprzedaży biletów w lokalnym kinie porno.
zbuduj swój własny biznes erotyczny

Nasz pierwszy film

Nie będzie łatwo kręcić filmy, ale od czegoś trzeba zacząć. Naszym zadaniem będzie wybranie odpowiedniego miejsca, okładki i budżetu. Widzowie nie lubią tanich produkcji, ale na pewno coś na tym zarobimy. Do profesjonalnego kręcenia jest jeszcze długa droga. Trzeba mieć bardzo dużo pieniędzy, a na to potrzebny jest czas.

Walka z konkurencją

Konkurencja nie jest nam przychylna i zrobi wszystko żeby zniwelować nasze plany. Można toczyć innymi gwiazdami z branży walki wręcz. To niesamowita gra przeglądarkowa łącząca w sobie wiele ciekawych elementów. Jeśli chcemy walczyć to pamiętajmy żeby dobierać do swojej siły przeciwników. Na przegranej walce wiele stracimy, a przecież nie o to nam chodzi.
Grając w grę Big Bang Empire nie będziemy się nudzić. Gra przynosi wiele nieoczekiwanych zwrotów. Ilość zadań jest ogromna, dlatego każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Dobrze dobrana postać będzie wstanie osiągnąć oszałamiającą karierę w branży erotycznej. Warto się sprawdzić w tej trudnej branży, a jeśli osiągniemy sukces to możemy być z siebie dumni.

blog comments powered by Disqus