29 września 2016

Battlefield 2142 za darmo!

Pamiętacie Battlefield 2142? Od teraz zagracie za darmo!

Przypomnijmy jednak co się stało. Niespełna 2 lata temu, czyli w 2014 roku, twórcy gry z EA Games postanowili zamknąć wszystkie serwery tej internetowej strzelanki. Było to dziwne zagranie, z ważywszy na fakt, że gra cieszyła się sporą popularnością. Jednak firmie, która słynie ze swojego skąpstwa to nie wystarczyło. Postanowiono więc uśmiercić grę, która z resztą nie była darmowa.

Teraz Battlefield 2142 wraca w pełni chwały. Jednak nie za sprawą wydawcy ani producenta. Grę wskrzeszają fani, który wyraźnie tęsknią za multiplayerem online. Darmowa wersja w trybie Free to Play jest już dostępna w sieci. Jeżeli i Wy tęskniliście za tym tytułem, warto go odświeżyć.

Tym bardziej, że teraz gra ma się świetna. Pomimo tego, że jest darmowa, nic z niej nie ubyło (noo, może poza trybem kampanii offline). Na serwerach jednak jest mnóstwo graczy, jednorazowo nawet do 3 tysięcy. Co ciekawe, gra pozwala na potyczki w trybie 32 osoby kontra 32 osoby. To bardzo dużo!

Battlefield 2142 jest kolejną częścią popularnego cyklu taktycznych gier akcji, do którego należą  Battlefield 1942, Battlefield Vietnam i Battlefield 2. Akcja gry dzieje się w futurystycznym świecie, który został zniszczony kataklizmami.

 

blog comments powered by Disqus