Battlefield 2 demo

  • Licencja: Demo
  • Data dodania: 19 stycznia 2015
  • System: Windows
  • Rozmiar: 546 MB
  • Oceń:
    Battlefield 2 demo 4.33/5 (86.67%) 3 ocen

  • Pobierz plik

Battlefield 2 demo to trzecie wydanie tej niesamowite gry, w której gracz może walczyć z wieloma trudnymi przeciwnikami. Gra została stworzona przez studio Digital Illusions i Trauma Studios. W odrażeniu od dwóch poprzednich wersji gry mamy tutaj wiele elementów strategii.

Fabuła gry Battlefield 2 demo

Przenosimy się do świata, w którym toczy się konflikt na przełomie XX i XXI wieku. Udział w konflikcie biorą Stany Zjednoczone, Chińska Republika Ludowa oraz wymyślona przez twórców koalicja państw Bliskiego Wschodu. Wybierając jedno z państw mamy do dyspozycji bardzo dużo sprzętu bojowego. Zaczynając od broni ręcznej typu pistolet M-9, a kończąc na czołgach i helikopterach. Z tak dużym arsenałem będzie można przez wiele godzin walczyć z przeciwnikiem.
demo battelfield 2

Jak grać?

Jesteśmy na wojnie, a zatem musimy zdobywać poszczególne stopnie wojskowe. To pozwala nam na odblokowywanie niestandardowego wyposażenia. Im szybciej będziemy się rozwijać tym szybciej osiągniemy wyższe poziomy. Jeśli zdecydujemy się na samodzielne granie w trybie singleplayer to będziemy mieć do dyspozycji 16 różnych map. Na mapach będą różne lokalizacje w Chinach czy na Bliskim Wschodzie. Mapy zostały tak dobrze stworzone, że w 100% odzwierciedlają rzeczywiste miejsca na naszym globie. Kluczem do sukcesu w grze jest nasza zręczność i umiejętność podejmowania szybkich decyzji. Musimy wyeliminować przeciwnika zanim on zrobi to pierwszy.
Gra Battlefield 2 demo to ciekawa propozycja dla osób chcących na chwile oderwać się od rzeczywistości. W wersji demo gra będzie miała wiele poblokowanych misji i wyposażenia. Na pewno warto zagrać w demo żeby się przekonać jak ta gra mocno wciąga i jak chętnie będziemy do niej wracać.

blog comments powered by Disqus