12 sierpnia 2015

Battle of Beasts jest już po polsku

Battle of Beasts gra wspaniała przeglądarkowa fantasy, w której możemy tresować bestie. Od teraz wszyscy fani RPG z elementami strategii mogą cieszyć się z polskojęzycznej wersji gry. Wszyscy sympatycy tresury najrozmaitszych bestii mogą założyć swoją osadę i oddać się rekrutacji pierwszych kreatur takich jak szerszenie, tajemnicze bazyliszki, czy tajemnicze naga.

Jeśli swoje bestie będziecie regularnie dokarmiać i dyscyplinować to staną się one niepokonanym orężem na drodze podboju odległych krain. Wasze kreatury różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale i swoimi szczególnymi zdolnościami.

Najbardziej spektakularne są ich ataki specjalne. I tak na przykład pająk może za pomocą sieci unieruchomić przeciwnika. Bazyliszek będący w połowie ptakiem, a w połowie wężem zamienia wrogów swoim spojrzeniem w kamień. Naga to postać z hinduskiej mitologii posiadająca niezwykły dar oczarowania powodującym, że przeciwnik atakuje swoich sprzymierzeńców.

To tylko niektórzy z Waszych sprzymierzeńców podczas toczonych walk w Battle Of Beasts. Jeśli uda Wam się podbić obce terytorium wówczas otrzymacie regularnie trybut od nowych poddanych. Wasz skarbiec może zostać splądrowany przez innych graczy jeśli nie zbudujecie potężnej baszty strzegącej Waszej osady.

Batlle of Beasts to prawdziwa przygoda fantasy w przeglądarce. Nowa produkcja RPG upjers cechuje duża różnorodność i doskonała zabawa. Tutaj nie tylko ważne są Wasze talenty stratega, ale i dobrego gospodarza, albowiem utrzymanie bestii w ryzach wymaga również pokarmu. O jego produkcję każdy musi już zatroszczyć się sam w czym pomoże zarówno hodowla bydła jak i wypieki z młyna. Mimo wszystko Battle of Beasts to przede wszystkim walki zarówno przeciwko wirtualnym wrogom jak i innym graczom.

Battle of Beast

Battle of Beast

blog comments powered by Disqus