barbarzyńcy - barbarians

Barbarians (Barbarzyńcy)

Oceń grę:

Barbarians (Barbarzyńcy) 5.00/5 (100.00%) 3 ocen

Graj

Barbarians czyli Barbarzyńcy to propozycja dla wszystkich, którzy lubią gry strategiczno-ekonomiczne. W grze przyjdzie nam rozwijać własną osadę. Będziemy musieli zadbać o jej bezpieczeństwo i rozwój ekonomiczny i społeczny. Odnośnie bezpieczeństwa gra oferuje bardzo wiele jednostek i budynki, które służą do obrony naszego królestwa przed zakusami obcych cywilizacji. W grze można tworzyć również klany, co w przyszłości ułatwi nam obronę przed najazdami innych graczy.

Po rejestracji zobaczymy bardzo ładną grafikę. Starajmy się skoncentrować w pierwszych minutach gry na rozbudowie swojego potencjału ekonomicznego. Następnie będzie nam łatwiej stawiać nowe budynki, które służą do obrony i ataku innych graczy. Kiedy już będziemy mieli nieźle rozbudowaną osadę przyjdzie nam zadbać o armię. Do wyboru będziemy mieli wiele jednostek, które można dodatkowo doszkolić i wyposażyć tak, że podczas najazdu na obce cywilizacje staną się siłą trudną do odparcia.

osada w barnarians

Barbarians to bardzo dobra propozycja gry strategiczno ekonomicznej. Rozgrywka jest prowadzona w bardzo przyjemny sposób. Najazdy na obce królestwa będą dawały nam dużo satysfakcji tak samo jak przygotowanie naszego zamku do obrony i stworzenie twierdzy nie do zdobycia. Zapraszamy wszystkich do rejestracji i do spróbowania swoich sił, jako przywódca.

blog comments powered by Disqus