astro lords gra na przeglądarkę

Astro Lords

Oceń grę:

Astro Lords 4.50/5 (90.00%) 2 ocen

Graj

Gra zachowana jest w klimacie science fiction z elementami MMORTS umożliwiający walki z innymi graczami w sieci. Gry nie trzeba instalować na dysku twardym, bo dzięki dodatkowi Unity 3D można w nią grać bezpośrednie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Zaczynamy grę w Astro Lords

W grze wcielamy się we władcę asteroid, niezbędnych do tego żeby móc rozbudowywać fabryki, produkować broń czy tworzyć cyborgi. Wszystko dzięki temu, że zawierają one energię i cenne kryształy. Jeśli znudzi nam się rozbudowywanie naszej bazy to możemy usiąść za sterami statku kosmicznego i poprowadzić bitwy i wojny przeciwko swoim wrogom. Dla uzyskania większych efektów i zwiększenia swojej siły warto zawierać sojusze z innymi graczami mającymi ten sam cel, co my.

Budowanie bazy

Mamy jedną główną bazę na asteroidzie, którą w pierwszej fazie gry będziemy musieli rozbudowywać. Wydobywamy kryształy, produkujemy energię i rozbudowujemy fabryki. To w nich będziemy produkować amunicje, części potrzebne do statku kosmicznego. Plusem jest to, że nawet, jeśli Lordowie będą nas atakować to tej jednej, głównej bazy nie mogą nam zabrać. W wyniku potyczek możemy stracić cenne surowce, ale baza będzie cały czas nasza. W grze możemy zdobyć maksymalnie sześć asteroid, ale to wystarczająco dużo żeby mieć dużo pracy przy ich rozbudowie i obronie przed wrogami.

rozbudowa bazy w astro lords

Walka powietrzna z wrogiem

Możemy walczyć w przestworzach z innymi graczami lub z bossami kosmitów. Walki toczone są w czasie rzeczywistym, co ułatwia nam jednoczesną rozbudowę i walki w powietrzu. Ustawiamy budowanie konkretnego budynku i lecimy na wojnę. Kiedy wracamy budynek jest gotowy, a my mamy cenne łupy. Statków możemy mieć maksymalnie tyle samo ile asteroid, czyli sześć. Dodatkowo aż pięciu sojuszników może nam w tym czasie pomagać wysyłając wsparcie. Maksymalnie w jednej potyczce może uczestniczyć do dwunastu statków.

Podbijanie asteroid w Astro Lords

Nie jest łatwo zwłaszcza na początku zdobywać asteroidy przeciwnika. Do tego potrzebne jest doświadczenie i odpowiednia strategia. Pozwoli to nam kontrolować to gdzie lecą nasze asteroidy jak i wyszukiwać tylko takie mgławice, które są dobrze zaopatrzone w kryształy. Wyszukiwanie zajmuje sporo czasu, dlatego warto znaleźć bezpieczne miejsce, gdzie rozbudujemy i tam znajdziemy asteroidy mające to wszytko, czego potrzebujemy.


blog comments powered by Disqus